Ar verta pirkti dėvėtus akumuliatorius?

Tinkamas akumuliatorius transporto priemonei yra svarbus gyvybiškai, kadangi tik tokiu atveju, kai jis yra tinkamas, kai jis veikia sklandžiai – mašina gali funkcionuoti. Atrodo akivaizdu, kad geras akumuliatorius mašinai yra būtinas, tačiau kartais norėdami sutaupyti žmonės vis tiek perka pigias alternatyvas arba dar blogiau – dėvėtus akumuliatorius.

Dažniausiai tokie tarnauja kur kas trumpiau ir pateisina net ir tų lūkesčių, kurie buvo dėti.

Dėvėti – būtinai blogesni?

Pirmiausia reikia nepamiršti, kad dėvėti akumai gali būti labai skirtingi. Tiksliai niekada negalite būti tikri dėl kokybės, tačiau tai nereiškia, kad jie visi vienodai yra blogi. Paprasčiausiai akumuliatoriai gali būti ir gana neblogos kokybės, tačiau tai yra vabank, kadangi negalite būti tikras – o sulauksite.

Žinoma, radus patikimas prekybos vietas dažniausiai paieškoms tampa kiek paprastesnės, tačiau tokias rasti nėra lengva. Taip pat geriausia nepirkti iš fizinių asmenų, kadangi būtent tuomet dažniausiai ir yra padaroma problemų, dažniausiai užsisakomi netinkamai akumai, tad bandymai sutaupyti – atsisuka atgal prieš Jus.

Akumai iš įmonių

Jeigu jau nusprendėte, kad dėvėti akumuliatoriai labiausiai tinkami jūsų atveju – tokiu atveju bent jau siūlome juos pirkti iš įmonių, o ne fizinių asmenų, kurie parduoda jiems nebereikalingas dalis. Paprasčiausiai įmonės teikia kur kas geresnės kokybės produkciją net ir tokiu atveju, kai ji yra dėvėta. O juk labai norisi, kad kiekvienas įdvėsuotas centas, net jeigu ir labai mažas atneštų naudos.

Dėvėtų akumų brokai

Kaip jau suprantat, dažniausiai dėvėti akumuliatoriai turi tam tikrus brokus, kurie ir sugadina jų funkcionalumą. Kai blogai yra gana tiksliai nurodomi – kiekvienas asmuo gali pats nuspręsti, ar jam tokie yra tinkami ir ar juos verta pirkti. Kitu atveju paprasčiausiai reikia įvertinus galimybes nuspręsti – ar tikrai verta pirkti brokuotis ir vėliau skirti pinigų jų tvarkymui. Galiausiai, juk ne visada tuos geimus pašalinti pavyksta, tad kartais tai finansiškai nepasimoka.

Geras akumas tarnaus Jums daug metų, tad būtinai pasidomėkite ir ieškokite tokios, kuris ne tik patenkins, tačiau net ir pranoks tiek Jūsų, tiek auto poreikius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *