Kubilo naudojimo patarimai

Dabar mobilaus kubilo nuoma yra itin lengvai gaunama paslauga, tereikia paskambinti ir užsisakyti, kad atvežtų. Tačiau, nors paslauga ir yra itin paprasta ir maloni, visgi kubilo nuoma sukelia klausimų dėl paties jo naudojimo. Atveš – o kas tada? Keletas gairių padės jums susiorientuoti, kaip tinkamai naudotis kubilu.

Higiena ir švara

Kubilas namuoseKubile gali tilpti visai nemaža kompanija, o vandens ne tiek ir daug. Tai ne tas pats, kas maudytis jūroje, kur, net jeigu padarysite ką nors nedoro, tai nesijaus ir bus tik „lašas jūroje“. Į kubilą mes neiname nusiprausti po darbų. Į kubilą lipame atsipalaiduoti, kaip ir visi kiti žmonės. Juk nenorėtumėte, kad visi šeši žmonės, sulipę į kubilą, kunkuliuotų kaip neprausti virtiniai katile vandens. Juk žinote, kad jus tuomet pasiektų tų žmonių nešvarumai ir jūs tiesiog mirktumėte savotiškame sultinyje. Taigi, prieš einant į kubilą, tiek jūs, tiek kiti būsimi jo lankytojai, turi švariai nusiprausti po dušu, naudodamiesi kempinėmis, muilais, o gal net į pemza.

Keisti ar valyti kubilą?

Kai kas kubilą užsisakys tik vienam vakarui, todėl tam užteks paprasčiausiai vieną kartą įpilto vandens. Tačiau kiti galbūt kubile norės kaitintis keturis vakarus iš eilės. Į kubilą telpa nemažai vandens, o vanduo yra turtas, kurio nesinori švaisyti. Jeigu kubile maudėsi prieš tai tikrai pakankamai nusiprausę žmonės, vanduo nebus labai užterštas, bet ir vis tiek ne toks pats kaip naujas. Taigi, rekomenduojama jums tiesiog valyti vandenį. Rankomis arba sieteliu galima išgraibyti pastebimus nešvarumus (pavyzdžiui, įkritusius vabzdžius arba ant kojų prisinešusias žoles), o su specialiomis žmonėms nekenksmingomis cheminėmis medžiagomis išvalyti vandenį. Kvapas bus kaip baseine, bet bent jau jūsų vandenyje nesiveis bakterijos, o ir pačiai medienai toks valymas bus į naudą. Kubilui reikia būti su vandeniu, bet tas vanduo neturi būti nešvarumų sriuba.

Ar visada palikti kubilą?

Taigi, vasarą, akivaizdu, patogiau vandenį tiesiog pravalyti ir palikti kitai dienai. Tačiau ką daryti žiemą, jeigu užsisakėte kubilą kelioms dienos, o lauke minusinė temperatūra? Kaip juo pasimėgauti jūs žinosite – juk nieko smagiau nėra negu įšokti į vandenį garuojantį, kai aplink šalta. Tačiau mes žinome, kad šaltyje kūnai plečiasi, taigi, palikus nakčiai kubile vandenį, jis gali plėstis ir šaltėti. Dėl to gali atsirasti ir pažeidimų pačiame kubile, panašiai kaip žiemą sprogsta vamzdžiai, jeigu juose neteka vanduo, o užšąla.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *