Trollbeads: karoliukai, kurie užkariavo tūkstančių širdis

Trollbeads karoliukai puikiai žinomi visiems, kurie ieško tobulos dovanos, kurios nori pasipuošti išskirtinėmis pramogos ir kurios ieško papuošalo, kuris puikiai tinka tiek prie vakarinės suknelės, tiek kiekvieną dieną. Šiais karoliukais dekoruotos sidabrinės apyrankės ne tik Lietuvoje, tačiau ir visame pasaulyje gali būti drąsiai vadinamos klasika, kuri metai iš metai niekaip neišeina iš mados ir vis daugiau žmonių pradeda rinkti akmenukus ant savo apyrankių. Tam tikra prasme tai galima pavadinti žaidimu: kuo daugiau karoliukų surinksi – tuo apyrankė bus pilnesnė. Maža to, kiekvienas karoliukas yra unikalus, turi konkrečią reikšmę ir neša teigiamas emocijas. Treollbeads yra rankų darbo apyrankės.

Šie išskirtinio grožio unikalūs karoliukai savo egzistavimą pradėjo XX amžiaus 8 dešimt. Danijoje. Štai jau trys amžiai jie perkami ne tik šiaurinėje šalyje, tačiau viso pasaulio moterų, kurios ieško skoningo būdo pasipuošti. Pirmojo karoliuko išradėjas – Soren Silversmith sukūrė mažyti, šešis veidukus turinti karoliuką, kurį bandė parduoti savo tėvo juvelyro parduotuvėje. Pirmiausia karoliukai buvo kabinami ant odinių virvelių, vėliau buvo perkelti ant sidabrinių gaminių. Tiesa, anksčiau šie mini karoliukai buvo perkami kaip kaklo papuošalai. Tik kur kas vėliau jie dažniau pradėti pirkti kaip apyrankių akmenukai, kuriuos galima užverti ant turimos sidabrinės grandinėlės.

ApyrankėsIlgainiui pirkėjams padėjo labai patikti gaminiai jir vis drąsiau ir drąsiau pirkti karoliukus, kurios movė ant sidabrinių grandinėlių. Kiekvienas karoliukas buvo išskirtinis, tad tuo pačiu dovanoti vieną karoliuką tapo visiškai natūralu. Ypač šiais laikai, kai rankų darbo gaminiai yra pastatomi ant pjede stalo ir žmonės vis dažniau atsisako masinės gamybos produktų.

Šiuo metu nuostabūs karoliukai gaminami kiekvieną dieną ir juos kuria garsiausi Danijos dizaineriai, kurie stebina savo išradingumu ir elegancija. Kiekvienas karoliukas yra labai unikalus ir į jį žiūrint galima pamatyti nuostabius dalykus. Ne veltui daugelis dovanoja karoliukus gražiausių gyvenimo švenčių progomis ir taip ant savo rankos renka prisiminimus į kuriuos galima sugrįžti kiekvieną kartą kai tik pažiūrite į karoliukų pynę ant rankos.

Dabartinė Trollbeads kolekcija jau siekia daugiau nei 600 unikalių karoliukų ir kiekvienas iš jų yra išskirtinis ir ypatingas, turintis savo istoriją.

Ne veltui šie karoliukai kartu su apyrankėmis tapo nuostabia dovana, kuria galima nustebinti mylimus žmones. Tokios apyrankės puikiai tinka įvairiausiomis progomis, leidžia pasipuošti ne tik švenčių metu, tačiau ir kiekvieną dieną.

Kiekvienas karoliukas yra unikalus bei išskirtinis, tad didelė tikimybė, kad daugiau nei vienas kitas žmogus Lietuvoje neturės tokio pat karoliuko, kokį pasirinkote jūs.

Karoliukai yra labai tvirti ir puikiai išsilaiko net ir sudėtingomis sąlygomis. Tai reiškia, kad galite kartu su jais maudytis, būti ant saulės ir panašiai, tačiau karoliukams nenutiks nieko blogo. Puiku, kad jiems nereikia skirti jokios ypatingos priežiūros.

Karoliukai yra puošnūs, tačiau tuo pačiu gana paprasti. Taigi, jie labai puikiai tinka išskirtinių švenčių metu, tačiau tuo pačiu juos galima nešioti kiekvieną dieną prie gana tradicinės aprangos. Tiek vienu, tiek kitu atveju atrodysite puikiai.

Įvertinkite ir tai, kad kiekvienas karoliukas yra unikalus ir išskirtinis. Tokiu atveju jų kaina nebe atrodys labai didelė.

Apyrankės gali būti gražiausias Jūsų kūno papuošalas, kuris leis puikiai atrodyti ir tuomet, kai jaučiatės nesant geriausioje savo formoje. Kadangi Trollbeads karoliukai parduodami daugelyje prekybos vietų – pagal savo poreikius galite nesunkiai atrasti tai, kas Jums labiausiai tinka.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *