Sezoninis padangų montavimas

Norite to ar nenorite, laukiate ar nelaukiate, šaltasis metų laikas nenumaldomai artėja. Tai reiškia ne vien tai, jog reikės pasirūpinti šiltesniais rūbais ir pasirengti mokėti didesnes sąskaitas už šildymą, bet ir tai, jog teks keisti batus jūsų automobiliui. Padangų montavimas Vilnius paslaugos paklausa išauga jau rudens pradžioje, todėl jei nenorite laukti ilgose eilėse ir gaišti savo laiko, rekomenduojame tuo pasirūpinti jau dabar.

Kada tinkamiausias laikas keisti padangas?

PadangosRuošiantis sezoniniam automobilio padangų keitimui reikėtų atsižvelgti ne tik į tai, kokią datą rodo jūsų kalendorius, bet ir į tai, kokias oro sąlygas matote už lango. Tikriausiai jau pripratote, jog žiemos su kiekvienais metais Lietuvoje ir visame pasaulyje darosi vis šiltesnės ir šiltesnės, o sniego galime net ir neišvysti. Turint omenyje tokią tendenciją galbūt vertėtų atsisakyti žieminių/vasarinių padangų koncepto ir tiesiog naudoti universalias padangas, kurios tinka visais metų laikais? Jei turite padangos kurios yra su dygliais, jų keisti ne tik nerekomenduojama, o net ir negalima tol, kol oficialiai neprasidės sezonas. Priešingai yra jei važinėjate su vasarinėmis padangomis ir kitų neturite – prasidėjus sezonui jas pakeisti privalėsite. Ši taisyklė negalioja pavasarį, kuomet važinėjate su žieminėmis padangomis, mat su jomis galima važinėti ir vasarą.

Kitas niuansas į kurį rekomenduojame atkreipti dėmesį keičiant padangas ar ratus – pasinaudokite proga ir tuo pačiu užsisakykite ratų balansavimą. Ratų balansavimas Vilnius leis jums sutaupyti pinigų ir važiuoti komfortiškiau bei saugiau. Nesubalansuoti ratai gali kaip reikiant pažeisti jūsų padangas, reikalauti didesnių kuro sąnaudų, sukelti įvairių vibracijų ir t.t. Ši paslauga kainuoja sąlyginai nedaug, tačiau lemia ir saugumą, ir komfortą.

O jei norite sutaupyti laiko, tuo pačiu apsilankymu auto servise galite ne tik pasikeisti ratus ar atlikti ratų balansavimą, bet ir pasitikrinti visą automobilio važiuoklę. Jei ratus keičiate du kartus per metus, tai yra labai protingas intervalas ir automobilio važiuoklės patikrinimui. Laiku pastebėjus sudilusias detales išvengsite rimtesnių gedimų ar netgi avarinio sustojimo kelyje, todėl tokiu būdu galite sutaupyti nemažai lėšų.

Galų gale, keisdami padangas paruoškite savo automobilį šaltajam metų sezonui – patikrinkite akumuliatorių, žvakes, šildymą, supurkškite spyneles ir sutepkite gumas. Jei vis dėlto nutiktų taip, jog žiema ateis su griausmu ir atsineš šalčius bei sniegą, jausitės daug geriau jei būsite tam tinkamai paruošę savo automobilį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *