Renginių vedėjų apranga

Renginių vedėjai tampa lyderiais vakarėliuose, koncertuose, garbinguose paminėjimuose. Į juos sutelkiama daug dėmesio, nors jie tik užpildo svarbiausius renginio akcentus. Visgi renginių vedejai turi ne tik nestokoti sąmojo, bet ir puikiai atrodyti. Štai keletas patarimų, kaip skirtingomis progomis derėtų rengtis renginių vedėjams.

Vestuvėms

VedejaiVestuvės dažniausiai yra oficiali šventė, nebent tai laukinis piknikas su tradicijų laužymu. Bet jeigu yra renginio vedėjas, tai, ko gero, ir šventė yra tokia, kurios metu reikėtų tikėtis bent kažkiek formalumo. Renginių vedėjams vyrams čia viskas paprasta: kostiumas, smokingas arba bent jau kelnės, marškiniai bei švarkas. Geriausia būtų tai aptarti ir su užsakovais – vestuvių organizatoriais arba jaunaisiais. Renginių vedėjoms moterims taip pat reikėtų pasipuošti. Gera idėja, kad išsiskirtumėte iš visų pasipuošusių damų – apsivilkti vyrišką kostiumą, pritaikytą moterims. Taip pat gal irgi reikia pasitarti su vestuvių organizatoriais. Jeigu leidžiama rengtis, kaip patinka, tuomet derėtų tiesiog paisyti etiketo. Nevesti renginio su tokiais kasdieniniais rūbais kaip džinsai, šortai ir pan. Geriausiai tiktų puošni, bet ne per puošni suknutė. Galite rinktis klasikinę – juodą – spalvą, tuomet atkreipsite į save dėmesį, kad turite tam tikrą specialų vaidmenį šiose vestuvėse. Tik nesirenkite baltai. Gali tikti įvairios pastelinės spalvos, nereikėtų persistengti su makiažu, papuošalais, bet galima šiek tiek skoningai pasipuošti. Rinkitės prie aprangos derančią, tačiau tikrai patogią avalynę. Negalėsite renginio metu kaip jaunosios draugės nusimesti nepatogių aukštakulnių – turėsite darbus atidirbti iki galo.

Vakarėlis paplūdimyje

Tai gali būti net ir vestuvių vakarėlis, o galbūt kokios nors radijo stoties ar paplūdimio kavinės vakarėlis. Kaip bebūtų, čia renginių vedėjai rengsis ryškiai, išsiskiriančiai ir nepridengs kūno daugybe sluoksnių. Paplūdimyje viskas gyva, triukšminga ir gražu, kaip ir apranga.

Apdovanojimų ceremonija

Iškilmingiausia proga – apdovanojimai, kad ir kur, kokie būtų teikiami. Jeigu žinote, kad kažkur nusiridens raudonasis kilimas, tai labai tikėtina, kad ir vedėjui apsirengti reikės tikrai pastebimai bei įspūdingai. Taigi, tą ir vertėtų padaryti. Apdovanojimų ceremonijos metu bus galima leisti sau atrodyti tikrai puikiai, pasipuošus ilga iškilminga suknele. Koncerto vedėjai iškilmingoje aplinkoje taip pat gali taip pasipuošti. Pramoginio turinio TV projekto vedėjai galbūt turės atrodyti ir kažkiek ekscentriškai – tačiau tai veikiausiai nurodys prodiuseriai. Žinių vedėjai, bent jau Lietuvoje, išliks konservatyvūs ir dėvės švarkus ilgomis rankovėmis, net studijoje ir kepinant virš 30 laipsnių karščio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *