Ratlankiai ir kūryba – suderinama?

Būdų išreikšti automobilio stiliaus savitumui yra daug. Net ir užsakyti ratlankiai internetu gali būti dekoruoti taip, kad nuteiktų puikiai. Jeigu jau mėgstame apklijuoti mašinas lipdukais, pasirinkti mėgstamą kėbulo spalvą, tai kodėl gi nepasirūpinus, kad ir ratlankių išvaizda būtų kūrybinga bei įdomi? Ką galima padaryti su ratlankiais?

Pereinančios spalvos

PadangosVienas iš būdų padaryti, kad ratlankiai subtiliai trauktų akį, tai pereinamomis spalvomis nudažyti ratlankių išorinį lanką. Tai sukurs įspūdį, jog čia yra tarsi spindėjimas, kokį matome tuomet, kai į vandenį išpilame aliejų ar benziną ir dėl to atsiranda spalvotos keistos dėmės – plėvelės. Toks įvaizdis mums sukurs iliuziją, kad mašina lyg ir įprasta, lyg ir kažkuo ypatinga. Mat šios spalvos nėra labai gerai pastebimos, tačiau įsižiūrėjus suprasime, kad būtent ratlankiai internetu ir sukėlė tą gražų efektą.

Ryški spalva

Nebūtina išlikti tokiems subtiliems – galima iškart pasirinkti kažką, kas akivaizdžiai skelbs – mes gražūs, ir nieko tu nepadarysi. Kaip jūsų ratlankiai gali išreikšti tokią poziciją? Tiesiog būdami visiškai spalvoti. Arba jau internetu užsisakykite juos tokius, kokius norite matyti, gal raudonus ar kitokius, arba užsiimkite jų dažymu patys. Jie juk taip pat yra pagaminti iš metalo, tad lygiai kaip galima nudažyti įvairias auto dalis, taip pat ir ratlankius galima numarginti pasirinkta ryškia spalva. Tarkime, jeigu jūsų automobilis ryškiai violetinis ar žydras, puikiai tiks ryškiai geltoni arba oranžinės spalvos pamarginimai ant ratlankių. Spalvų derinimo principus galima bet kada lengvai rasti internete ir jų laikantis nudažyti ratlankius, kaip norite.

Šviesa ratuose

Kitas būdas išreikšti kūrybingumą ir atkreipti dėmesį į ratus – suteikti jiems šiek tiek šviesos. Tam galima naudoti specialius fosforinius dažus, kurie prisigertų šviesos dieną ir šviestų sutemus. Aišku, geriau mašinos, kurios ratlankiai iš tolo šviečia, geriau nelaikyti bendrame kieme, nes juk kam nors tai gali ir nepatikti. Kam erzinti pavydžius kaimynus. Bet jeigu turite nuosavą kiemą, jame galima drąsiai pastatyti tokią mašiną, o vėliau su ja prablaškytipraeivius, lekiant šviečiančiais ratais.

Įvairios ratlankių formos

Standartinių ratlankių vaizdas visiems pažįstamas. Tačiau visuomet galima ieškoti ko nors nepaprasto, kas turėtų išskirtinumą. Jau ratlankių parduotuvėje internete galite pasižvalgyti, kokios būna įdomesnės ratlankių formos, kaip jie gali skirtis tarpusavy. Vieni gali bus plokšti lyg dubenys, kiti turės stipinus it geležtes, o jūs išsirinksite tai, kas patraukliausia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *