Pigūs lėktuvų bilietai žiemą – laikas iškeisti šaltas žiemas į pavasarišką orą!

Nors kelionėms blogo kalendorinio meto ir nėra, tačiau dažnas turistas yra linkęs rinktis kelionių agentūrų pasiūlymus tuomet, kai Lietuvoje – šalta ir sninga. Suvokiant tai, kad įmanoma nuvykti į šalį, kurioje tuo metu gali būti ir daugiau, nei dvidešimt Celsijaus laipsnių šilčiau, žinoma, kad skatina ir jaudina, tad akivaizdu, kad tokiose situacijose įkalbėti žmones gali būti ir labai paprasta. Nepaisant pateiktų minčių aukščiau, manome, kad norint susiplanuoti keliones žiemą, būtina tai daryti savarankiškai – savo individualiomis pastangomis iškeiskite šaltas žiemas ir sniegą į pavasarišką orą.

BilietaiKaip teigia dauguma savarankiškai savas keliones planuojančių asmenų, patys pigiausi lėktuvų bilietai yra žiema. Kodėl? Pirmiausia, reikėtų suvokti tai, kad didžiojoje daugumoje šalių, ypač šiltuose kraštuose, žiemą nebūna sezono laikotarpis. Atitinkamai, šaltuoju laikotarpiu karaliauja Austrija, Prancūzija, Italija, ar kitos šalys, kuriose vyrauja kalnai, slidinėjimo sportas. Akivaizdu, kad žiemą žmonės yra labiau linkę praleisti laiką tose šalyse, kai tuo tarpu vasara – stengiasi pasimėgauti karštais orais, buvimu prie jūros ir deginimuisi.

Vis dėlto, kelionės ne sezono metu yra naudingos ne vien tik dėl to, kad pigūs lėktuvų bilietai. Taip pat vertėtų pabrėžti ir tai, kad yra kur kas mažiau tų pačių turistų, todėl visos lankytinos vietos nebus apkrautos, pergrūstos, galėsite kuo ramiausiai apsilankyti ten, kur planavote iki šiol. Pabrėžti vertėtų ir tai, kad tos pačios kainos ne tik kavinėse, tačiau taip pat ir lankytinuose objektuose, bus gerokai mažesnės – tiesa, čia taip pat sutinkama ir papildoma rizika, kad kai kurios vietos gali nedirbti. Vis dėlto, jeigu perkami lėktuvų bilietai į šalių sostines, ar kitus didžiuosius miestus, kaip tai pavyzdžiui Barseloną, jaudintis tikrai nevertėtų, kadangi tokiems miestams kelionės žiemą yra pačios optimaliausios.

Taip pat, prie to paties, būtų galima pastebėti ir tai, kad prie pigių lėktuvo bilietų, prisidėti galėtų ir itin nebrangios nuomos sumos už nakvynes. Žinoma, šiuo atveju perspėjame, kad kai kuriose šalyse sumos vis tiek gali būti didesnės, nei, pavyzdžiui, sąnaudos Lietuvoje, kad ir sezono metu, tačiau kainos tokiais atvejais priklauso paprasčiausiai nuo tos šalies miesto pragyvenimo lygio. Viską įvertinus, kuo drąsiausiai būtų galima teigti, kad tiek pigūs lėktuvų bilietai, tiek apgyvendinimo paslaugos, ar kitos sąnaudos, žiemos metu tikrai įmanomos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *