Penki kompiuterio sugadinimo būdai

Veikiantis kompiuterisNorite, kad jūsų kompiuteris nebeatsigautų, kad jam vargiai padėtų net geriausias kompiuterių remontas? Sunaikinkite ir sugadinkite jį populiariais brutaliais būdais. Jums gal net nepadės kompiuterių remontas, gal apsimokės pirkti naują. Jeigu pasistengsite iš peties. Jeigu mažiau – tiesiog paklosite kelias dešimtis ar šimtus eurų už taisymą. Štai, ką jums reikia daryti.

Neleiskite kompiuteriui ventiliuotis

Vienas iš būdų padaryti taip, kad kompiuteriui tikrai būtų reikalingas kompiuterių remontas, tai neleisti jam ventiliuotis. Dėkite kompiuterį ant nelygių paviršių, kurie užkimštų ventiliacines angas. Geriausia jį laikyti ant nekokybiško kiniško pūkuoto pledo, kurį ranka perbraukus pastaroji lieka apkibusi pūkeliais. Tuomet į ventiliatorių labai greitai prieis pūkų. Taip pat dirbkite su juo dulkėtame archyve, kad kuo daugiau dulkių pripūstų į vidų.

Pietaukite virš kompiuterio

Pagaliau galite daryti, ką norite. Pasidėkite ant kompiuterio korpuso laisvų vietų ar ant klaviatūros savo sausainius, sumuštinius, nesijaudinkite, jeigu atidarant kolos skardinę ar alų, apsitaškys visas kompiuteris. Užlašinkite lašą padažo ant nešiojamo kompiuterio klaviatūros ir siuntimą į remonto firmą turėsite greičiau negu spėsite papietauti.

Nenaudokite apsauginio dėklo

Nešiokitės kompiuterį tiesiog be dėklo įmestą į sportinį krepšį arba vežkitės įmetę mašinos bagažinėje. Neškite neatsargiai, tegul krenta. Jeigu lauke yra skirtingas oras nei viduje, būtinai nešiokite jį be dėklo skirtingose temperatūrose, o iš šalčio patekę į karštį ir atvirkščiai, tuojau pat jį įjunkite, neleisdami apsiprasti su temperatūromis ir pasišalinti kondensatui. Kompiuteris tuojau nepajėgs atlikti net pačios elementariausios funkcijos.

Ekraną valykite švitriniu popieriumi

Naudokite šiurkštų popierių ekranui pavalyti. Jeigu tamsoje naudojantis kompiuterio ant jo ekrano atskris vabzdžiai, iškart sutrinkite juos prispausdami prie ekrano. Paskui bandykite jo liekanas nukrapštyti žirklutėmis. Tikėtina, kad taip greitai subraižysite, suskaldysite ir sugadinsite ekraną, kad galėsite keliauti pas kompiuterių remonto specialistą ir sužinoti, kiek kainuoja ekrano pakeitimas.

Siųskitės programas

Ir žinoma – darykite viską su kompiuterio duomenimis, kad jis sunkiau veiktų. Siųskitės programas su priedais,susiinstaliuokite viską, ką jums kas pasiūlo, apsilankykite uždrausto turinio svetainėse, dalyvaukite visose loterijose, kurių langai netikėtai iššoks ant jūsų ekrano. Pamatysite, greitai jūsų kompiuteryje apsigyvens tiek virusų, kad galėsite jį vadinti šėtonu. Iš pažiūros atrodys kaip visi, bet viduje siaus tikri velniai. Tiesa, gali būti, kad tokiu būdu neteksite visų savo duomenų, nes kompiuterių specialistui vienintelis būdas suremontuoti kompiuterį, bus viską ištrinti iš vidaus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *