Patikimos stogo čerpės nulemia jo ilgaamžiškumą

čerpėsVienas svarbiausių nuosavo namo elementų – stogas. Patikimas, tvarkingas ir estetiškai atrodantis stogas sukuria jaukią bei ramią atmosferą. Aukštos kokybės stogo dangos pasirinkimas nulemia jo ilgaamžiškumą bei išvaizdą. Nenuostabu, jog kiekvienas namo savininkas nori gyventi po aukščiausios kokybės stogu ir džiaugtis puikiais darbo rezultatais. Tad kokios yra stogo čerpių rūšys?

Creaton gaminių asortimento keraminės čerpės pasižymi dideliais matmenimis ir išskirtinėmis savybėmis, jog vienam stogo kvadratiniam metrui uždengti pakanka mažesnio dydžio Titania keraminių čerpių negu naudojant kito asortimento didesnes čerpes.

Tondach keraminės čerpės pasižymi itin gausia spalvų įvairove, aukšta kokybe ir geru kainos santykiu. Šios čerpės yra net aštuonių tipų ir formų, todėl kiekvieno namo savininkas atras sau tinkamą. O pasirinkimas susideda iš žvyninių keraminių čerpių, ekonomiškų didelio matmens, antikinės statybos stiliaus, šiuolaikinių užkaitinių, padidinančių dangos sandarumą čerpių, taip pat klasikinių bei tinkančių tiek senoviniams, tiek šiuolaikiškiems namams.

Benders betotinės čerpės – atsparios temperatūrų pokyčiams, drėgmei, yra neblunkančios ir gaminamos net 50 metų. Šios čerpės gali turėti vieną arba dvi bangas, pasižymi gausia spalvų įvairove. Oro kanalo dėka jūsų namai ventiliuosis ir neleis užsilikti nemaloniems kvapams.

Euronit betoninės čerpės gali būti pilkos, molio raudonumo, raudonos arba rudos. Kaip ir Benders betoninės čerpės, gali būti vienos arba dviejų bangų.

S:T Eriks betoninės čerpės siūlo įvairių atspalvių gamą kaip vyno raudonumo, kaštono rudumo, antikinę molio/rudą, žalią čerpių spalvas.

Dach Luczaj banguotos skardos čerpės gaminamos tik iš aukštos kokybės švediško plieno. Padengimas gali būti blizgus arba matinis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *