Palangoje restauravo namelius

Palangos būstaiPagaliau vaikų stovyklos, į kurią važiuojame vasaromis, savininkai suprato, kad Cedral dailylentės kaina yra tai, ką jie gali sau leisti, ir nusprendė atnaujinti stovyklos namelius. Tai padaryti buvo jau seniai būtina, nes ne vieną kartą buvo tikrai liūdna žiūrėti, kaip atrodo tie nameliai, kuriuose gyvename. Juk atrodytų, nejaugi taip sunku tiesiog juos gražiai sutvarkyti. Investuoti į perdažymą ar naujas Cedral dailylentes nereikia daug, tačiau tai sukuria daug malonesnę aplinką, o paskui žmonės gali ir nuomotis tokią vietą ne pačia pigiausia kaina.

Atvažiuodavome kaip vaikai

Apie šią vaikų stovyklą ir tuos namelius, apkaltus dailylentėmis, žinau iš seniai. Nes vaikystėje čia atvažiuodavau į specialias stovyklas. Jau tada nameliai atrodė tikrai tragiškai, o kuo toliau, tuo atrodo jie blogiau. Paskui, kai jau buvau paskutiniais metais toje stovykloje, tada buvo ir paskutiniai metai jos veikimui apskritai. Kaip tik sutapo mano mokyklos baigimas ir stovyklos uždarymas. Pasikeitė valdžia ir tuos namelius nusprendė tiesiog šiaip išnuomoti. Taigi, dabar, kai atvažiuoju prie jūros, dažnai paprasčiausiai išsinuomoju tuos namelius šiaip sau.

Aišku, neišdildomų įspūdžių vaikystėje yra palikę ta stovykla. Kiek draugų ten susiradau, su kuriais paskui aišku nutrūko visi ryšiai, nes tie žmonės buvo iš kitų miestų. Ir kiek būdavo tų visokių kvailų meilių susipažinus su berniukais, net pirmą kartą gertas paslapčia vynas, kai prižiūrėtojai nematė. Ir kaip smagu būdavo dainuoti prie laužo, o taip pat jame kepti dešreles ir bulves.

Atvažiuoju dirbti

Dabar prie jūros vasaromis atvažiuoju dirbti. Todėl man ir bado akis tos nusilupusiais dažais dailylentės. Juk puikiai matau, kaip viskas atrodo kitur, kaip atrodo puikiai tos vietos, kur viskas gražiai perdažyta, padaryta. Žmonės daug noriau ten nuomojasi sau vietas nakvynei. O čia, kai pažiūri į namelių išorę, tai praeina noras net stabtelėt pasiklaust, kiek kainuoja nuoma. Nebent visiškai vargingai gyvenantys žmonės, kurie laimingi tik pirkdami „Norfoje“, ir tik valgydami pigiausią maistą, nes tik taip nesmerkia savęs dėl išlaidavimo, tik tokie žmonės kartais čia sustoja ir pasiklausia dėl nakvynės vietų. O tiesa tokia, kad namelių vidus tikrai atrodo visai neblogai, tad kam reikia taip prastai palikti atrodantį fasadą, jeigu dažų arba naujų dailylenčių kaina atsipirktų per vieną vasaros sezono mėnesį, o paskui tik papildomai neštų pelną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *