Nida lietingą dieną: ką veikti

Net ir lietingą dieną poilsis Nidoje gali būti nuostabus. Juk atvykote į vietą, kuri visa spinduliuoja gera energija, pozityvumu. Aišku, įsidėjote akinius nuo saulės, skrybėlę, įdegio kremą, knygą, kurią skaitysite po skėčiu nuo saulės, ir net kelis maudymosi kostiumėlius, o dabar… Pila lietus. Tačiau išeitis yra. Ką veikti per lietų Nidoje?

Kurti eilėraščius kambaryje

Gyvenu NidojeJeigu jūsų kambariu nuoma Nidoje gana patogi, galite leisti sau pailsėti ir kambaryje. Na taip, atvažiavote ne tam, kad čia kirmytumėte, tačiau kodėl gi kartais nepailsėjus taip? Ar žinote, kad daugybė menininkų ir poetų būdami Nidoje sukūrė gausybę gražių kūrinių. Tad ir jūs pasisemkite įkvėpimo iš tokio gamtos šėlsmo, sėskite prie stalo ir sukurkite tai, ko kiti dar nematė!

Su lietpalčiu vaikščioti marių pakrante

Kai tai padarysite, vis tiek eikite iš namų. Peršlapti nėra nieko blogo, jeigu esate tam nusiteikę. Apsirenkite tinkamais rūbais, užsidėkite guminius batus ir lietpaltį ir pasivaikščiokite marių pakrantę. Pamatysite, kaip lietus verčia siūbuoti meldus, kaip jis judina laivų stiebus. Prieplauka per lietų yra įdomi vieta, nes tik tuomet čia matote tiek mažai žmonių ir taip gerai užuodžiate žuvį.

Su lietpalčiu eiti prie jūros

Dar vienas geras pasiūlymas – su tuo pačiu lietpalčiu, jeigu jis dar nepermirko kiaurai, nueiti ir prie jūros. Pasivaikščioti ten ramiai ir smagiai ir pamatyti gražių vaizdų. Jūra taip šėlsta tik per audrą, ir tai tikrai įspūdingas gamtos pasirodymas. Esame įpratę ją matyti žydrą ir palankią mūsų maudynėms, tačiau štai kokia dar negailestinga ji gali būti. Tik neikite per arti vandens, nes bangos gali būti pavojingos ir netikėtai jus nusitempti į bedugnę.

Mėgautis maistu restorane

Aišku, poilsis Nidoje turėtų būti kitoks negu namuose, todėl per ilgai tame kambaryje neužsibūkite. Eikite į restoranus. Ten bus sausa ir turėsite progą pakeitę aplinką skaniai pavalgyti. To nepadarysite kitu metu, kuomet bus karšta ir gražu. Tada galėsite valgyti iš parduotuvės nusipirktą pigų maistą. O štai blogas oras puikiai tinka prisėdimui kur nors patalpoje ir skaniam pavalgymui.

Naudotis internetu ir viską pamiršti

O jeigu liūtys užsitęs per ilgai – na ir tiek to! Tuomet naudokitės internetu sau viską pamiršę ir pamatysite, kaip staigiai bėgs jūsų laikas ir vėl prasidės šviesios dienos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *