Naujausios automobilių „Range Rover“ versijos

Nauji automobiliai žavi savo tobula išvaizda ir turi šiek tiek paslapties, nes visada įdomu sužinoti, kokią dar naują funkciją juose galima rasti. „Range Rover“ modeliai – ne išeitis, jie stebina savo didinga išvaizda ir kelia susižavėjimą puikia vidaus įranga, šiuolaikiškomis funkcijomis.

Susipažinkime su naujais automobiliais – visureigiais „Range Rover“.

Naujasis „Range Rover“ visureigis

„Range Rover“ visureigis dvelkia prabanga, išskirtiniu komforto lygiu, o kartu jis galingas, erdvus ir keliantis susižavėjimą. Vidaus salone gali būti viskas, ko reikia nenuobodžiai kelionei. Pavyzdžiui, galinės sėdynės su karštų akmenų masažo funkcija. Su tokia technologija tiek vaikai, tiek kiti šeimos nariai norės važiuoti ilgiau ir ilgiau. Automobilyje taip pat yra 4 zonų klimato kontrolė, užtikrinanti individualų vėdinimą ir šildymą visiems 4 keleiviams. Salone įmontuota triukšmo blokavimo sistema, todėl ilgesnėje kelionėje šeimos nariams niekas nesutrukdys nusnūsti ar vairuotojui pailsėti nuo triukšmo po ilgos darbo dienos.

Nauji automobiliai „Range Rover“ tikrai prabangūs, norėdami sužinoti apie kitas šiuolaikiškas funkcijas užsiregistruokite bandomajam važiavimui.

Nauji automobiliai „Range Rover“

„Range Rover“ turi ne vieną versiją. Galimas visureigis su septyniomis vietomis, prailgintoji versija arba standartinis. Be to, užsakant naujus automobilius siūlomos įvairios specifikacijos, suteiksiančios išskirtinių savybių. Viena iš jų „Cabin Air Purfication Pro“ sistema – oro filtras, sumažinantis salone įvairių bakterijų, alergenų kiekį, naikinantis blogą kvapą.

„Range Rover SE“ versijos didžiausias greitis 206 km/h, jis įsibėgėja nuo 0 iki 100 km per 8.3 sekundės, didžiausia galia 249 AG. Salone yra garso sistema „Meridian“, 13,1 įstrižainės ekranas su „Pivi Pro“ sistema, galima naudotis navigacija ir nuolat atsinaujinančia programa, parodančia eismą bei kelių pravažumą esamuoju laiku.

Galimi pusiau hibridiniai nauji automobiliai „Range Rover“, galintys nuvažiuoti su elektra apie 80 km. Jų įkrovimas namuose užtruktų apie 5 valandas, o greitojo įkrovimo stotelėje – 80 % pakraunami per 60 minučių.

Dar galingesni benzininiai visureigiai, kurių variklis pasiekia 530 AG, o įsibėgėjimas iki 100 km užtrunka vos 4,6 s. Naujus automobilius „Range Rover“ galima apžiūrėti „INCHCAPE“ salonuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *