Nauja kovos prieš kelio duobes technologija

Šiandien, kai valstybiniams keliams tenka toks didelis transporto priemonių srautas, kelio remontu užsiimančios įmonės dirba su ypač kokybiškomis medžiagomis. Tačiau, ką apie remontui skirtas medžiagas turi žinoti duobę savo kieme norintis suremontuoti gyventojas? Šaltas asfaltas – nauja ir kiekvienam prieinama technologija, su kuria galima pasiekti neįtikėtinų rezultatų.

Asfalto tiesimasLietuviai, ypač Laikinosios sostinės ir šalies provincijos gyventojai yra nelinkę didžiuotis Lietuvos keliais. Dažnas skundžiasi, kad savivaldybės neskiria pinigų kapitaliniams kelių remontams, o po kiekvieno šaltojo laikotarpio stengiasi „sulopyti“ tūkstančius duobių. Tokia kelių korekcija daugiau kosmetinė, bet ilgalaikio pagerėjimo negarantuoja. Pasikeitus oro sąlygoms, asfaltas vėl trūkinėja, jo tvirtumas pažeidžiamas ir duobės greitai atsinaujina – dar didesnės ir pavojingesnės vairuotojams. Įtakos nuolatiniam kelio dangos dėvėjimuisi ir skilinėjimui turi ir neatsakingas transporto priemonių valdytojų elgesys. Stambių, sunkiems kroviniams skirtų vežti automobilių ir sunkvežimių vairuotojai dažnai nepaiso draudžiamųjų kelio ženklų ir, taupydami laiką bei norėdami sumažinti atstumus, važiuoja tokiais keliais, kur sunkiasvorių transporto priemonių eismas apskritai draudžiamas. Tą puikiai atskleidžia sugadinti gyvenviečių keliai, kuriuos tolimųjų reisų vairuotojai ar krovinių vežėjai pasiekia pramonės centrus arba autostradas.

Nepavydėtinos būklės yra miesto daugebiučių aikštelės, vidinių kiemų aikštelių kelio danga. Tokios vietos nėra viešai pastebimos, o ir patys gyventojai ne visada iniciatyvūs, todėl labai dažnai . Juk paprastai tokie remontai įvyksta sparčiai tik jai kaštai dengiami iš pačių gyventojų kišenės, nes tikėtis greito rezultato iš biudžeto skyles nuolat besistengiančių užkamšyti savivaldybių neverta. Taigi, jeigu patys daugiabučio gyventojai pasiryžta atlikti bent jau kosmetinį kiemo aikštelės remonta, geriausias remontinės medžiagos pasirinkimas yra šaltas asfaltas. Naudojant šią medžiagą, kelių remontas nereikalauja jokių didelių pastangų, laiko kaštų ar specialios įrangos bei kelininkų paslaugų. Šaltąjį asfaltą naudoti ypač paprasta – tereikia numatytą kiekį supilti į duobę, kelio nelygumą, išlyginti kastuvu ar kitu tam tinkamu įrankiu ir netrukus tikrai bus galima džiaugtis greitais rezultatais. Labai svarbu ir tai, kad po minėto produkto panaudojimo, nereikia laukti kol užpiltas kelio nelygumas sutvirtės ir medžiaga sustings – vos tik užpylus šaltą asfaltą ant kelio dangos, ja iškart gali važiuoti transporto priemonės.

Taigi vienas pagrinfinių pristatomos technologijos pliusų yra tai, kad kiekvienas kiemą pagražinti norintis gyventojas nėra priverstas laukti šiltojo sezono. Net gi jei tai yra ledu padengtas ar drėgmės prisotintas kelio nelygumas, nebūtina svarstyti, kaip duobę nusausinti. Šaltas asfaltas neturi būti papildomai skiedžiamas ar maišomas. Nupirktas produktas jau yra paruoštas naudojimui. Visi išvardinti privalumai tik įrodo, kad tai yra pats greičiausias ir paprasčiausias būdas pasiekti kokybiškų rezultatų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *