Lipdukai jūsų produktams

Besirinkdami prekę, paprastai atkreipiame dėmesį į prekės pakuotę, kuri mus arba paperka, arba ne. Žinoma, visada telkiamės į tai, kas yra pakuotės viduje, tačiau ar kada susimąstėte, koks didelis darbas turi būti atliekamas iki tada kol pagaminama pati pakuotė. Pakuotės reprezentuoja visą liniją, sudėlioja pagrindinius akcentus ant prekių, o tai lemia (arba ne) jų populiarumą. Štai kodėl lipdukų gamyba paprastai patikima profesionalams. Juk garsiausi prekių ženklai yra užsitarnavę gerą vardą, todėl labai svarbu, kad jo nepagadintų nei klaidos pakuotėje, nei pačiame produkte.

Lipdukų ir etikečių gamyba

LipdukaiUAB „Printela“ savo veiklą vykdo jau beveik dvidešimtmetį. Pagrindinė bendrovės veikla – pačių įvairiausių lipnių ir tekstilinių etikečių gamyba. Profesionalų komanda nuolat investuoja dideles sumas į naujas spausdinimo technologijas, ieško pačių inovatyviausių sprendimų, kad būtų pasiekta pačių geriausių rezultatų. Įmonę vykdo nuoseklią finansinę politiką, bendradarbiauja su užsienio gamintojais – vis daugiau užsakymų etikečių bei lipdukų gamybai uždarąją akcinę bendrovę UAB „Printela“ pasiekia iš Didžiosios Britanijos, Olandijos, Vokietijos, Skandinavijos šalių bei kitų Europos valstybių. Trumpai pristatysime pagrindines etikečių rūšis, kurias gamina UAB „Printela“. Viena iš dažniausiai užsakomų rūšių yra indigo etiketės. Šios etiketės pasižymi skaitmeniniu spausdinimo būdu. Tokias etiketes labai paprasta atspausdinti tiesiai iš kompiuterio. Įmonė gali didžiuotis turinti antrą pasaulyje skaitmeninį ofsetinį presą HP Indigo, kuris padeda pasiekti naujų galimybių pakuočių gamyboje. Naudojantis šiuo spausdinimo įrengimu, pasiekiamas ypač aukštas spalvų atkartojimas. Kiti pranašumai, kurias pasižymi ši technologija yra nedideli kaštai, spausdinant mažus ir vidutinius kaštus, greitas užsakymo atlikimo laikas, aukščiausia spaudos kokybė, lankstumas ir, kaip jau minėjome, geras spalvų atkartojimas. Lipdukų gamyba toli gražu nesusideda iš vienos technologijos. Fleksologija – kita etikečių gamybos technologija, kuri pasižymi naudojamomis lanksčiomis arba plastikinėmis spaudos formomis, dar kitaip vadinamomis klišėmis. Šios technologijos būdu galima spausdinti ant įvairiausio tipo medžiagų. Technologijos privalumai taip pat slypi spausdinimo greityje, mažesniuose kaštuose, spalvų sodrume, greitame užsakymo atlikime. Tiesa, ši technologija turi kelis trūkumas. Klientai pirmenybę teikia kitoms technologijoms dėl spaudos formų gamybos, didelių spaudos parengimo kaštų, ilgesnio užsakymo atlikimo laiko. Tuo tarpu tekstilinės etiketės, kuriomis paprastai būna pažymėti drabuziai, yra itin populiarios. Platus austų etikečių asortimentas iš natūralių bei sintetinių siūlų patraukia ne vieno kliento dėmesį. Naujausios bendrovės naudojamos technologijos padeda išgauti didelę raišką. Tekstilinės etiketės audžiamos iš medvilnės, lino, kanapių pluošto, poliesterio. Siūlomos net kelios audimo kokybės, tarp kurių – skaitmeninis audimas, ypač aukštos kokybės audimas, audimas satinu, audimas tafeta, dvipusis audimas. Su laiku atrandama vis naujesnių technologijų. Tokios etiketės karpomos ultragarsiniu peiliu, austais kraštais, lazeriu, kartu peiliu, o lankstomos etiketės taip pat skirtingais būdais. Visų pirma, per vidurį, galuose, pakabėlėmis, vokelio forma.

Pagrindinės medžiagos

Trumpai pristatysime pagrindines žaliavas, kurios naudojamos etikečių ir lipdukų gamybai. Tekstilinių etikečių pagrindą paprastai sudaro medvilnė, nailonas, acetatas, tyvekas, satinas ir kitokios medžiagos. Tuo tarpu šilkografija – tai spaudos technologija, kada dažai ant gaminio yra pernešami specialiais tinklais, pagamintais iš šilkinių siūlų. Tokiu būdu dažai gali būti pernešami ant įvairiausių paviršių ir pasižymi ilgaamžiškumu. UAB „Printela“ internetinėje svetainėje pristatomos visos bendrovės teikiamos paslaugos, naudojamos technologijos, gamybos būdai. Jeigu kyla klausimų arba norisi pasikonsultuoti, visada galite kreiptis į profesionalią bendrovės komandą nurodytais kontaktais. Įmonės atstovai su malonumu parinks geriausią sprendimą. Taigi, jeigu reikalinga lipdukų gamyba, nedvejodami kreipkitės į UAB „Printela“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *