Kur skaniai pavalgyti Panevėžyje?

Panevėžyje gyvenantys miestiečiai, neretai ir patys pasimeta kavinių, restoranų įvairovėje, todėl neretai tampa dilema – kur papietauti. Na, o ką jau kalbėti apie miesto svečius, kurie čia pirmą kartą. Tad kokie restoranai Panevėžyje verti dėmesio?

„Cordo 22“

Restoranai panevezyjeTai – vos už kelių kilometrų nuo miesto įsikūręs jaukus restoranas, kurio erdvė puikiai tinka tiek draugų susibūrimams, tiek šeimos šventėms. Čia rasite ir vaikams skirtą žaidimų erdvę, ir terasą asmeniniams pašnekesiams. Tačiau visų svarbiausia – gardus ir išpuoselėtas maistas.

„Riverside“

Gatrobaras „Riverside“ visų pirma garsėja savo virtuvės šefu, kuris savo kuriamais patiekalais bei organizuojamomis degustacijomis stebina visą miestą. 2021-aisiais duris atvėręs restoranas – puikia vieta tiek pietums, tiek šventėms. Čia vakarienė Panevėžyje atims žadą.

„Deja vu“

Tai restoranas įsikūręs viešbutyje „Romantic“. Čia galima skaniai papusryčiauti, ramiai papietauti bei romantiškai pavakarieniauti. Be to, tai – puiki vieta asmeninėms šventėms, todėl jei ieškote vietos gimtadienio, krikštynų ar net vestuvių šventei – „Deja vu“ ideali vieta.

„Akordai“

Tai – puikus restoranas ne tik pavalgyti, bet ir padegustuoti gardžių kokteilių. Kaip sako patys vietos savininkai: „čia skamba skonių, muzikos, malonių pokalbių, netikėtų susitikimų garsai“. Laisvės aikštėje įsikūręs restoranas tik ir tiems, kurie ieško vietos dienos pietums.

„Galerija XX“

Tai viena seniausių vietų pavalgyti Panevėžyje. Tačiau svarbiausia, kad per daugelį metų ji ir toliau puikiai išsilaikiusi. Čia dirba profesionalūs padavėjai, geriausi virtuvės šefai, todėl patiekiami skaniausi kepsniai, sriubos, salotos bei gėrimai.

„Čičinskas“

Tai dar vienas itin senas restoranas, kitaip žinomas kaip alaus restoranas. Tačiau čia atvykusieji privalo paragauti firminių „Čičinsko“ kepsnių, kurie garsėja visoje šalyje. Taip pat kiekvieną savaitgalį čia skamba puiki muzika, vyksta koncertai ir kiti renginiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *