Kultivatoriai sodui, kuriuos verta pirkti?

KultivatoriaiKartais klientai klausia, kiek realiai kainuoja kultivatoriai, kurios būtų verta įsigyti. Juk visi žinome, kad šiandien rinkoje galime rasti didelį produkcijos asortimentą, tačiau kiekvienas protingas klientas renkasi ne kinišką produkciją, tačiau ieško Europoje pagamintų prekių. Kultivatoriai gali būti labai įvairūs, juk ne visi nori itin galingų įrenginių. Vieniems klientams tinka ir paprastesni ir aišku pigesni kultivatoriai. Bendrai galime pasakyti, kad toks sodo įrankis jums kainuos apie kelis šimtus eurų. Bendrai tai gali būti ir galingas kultivatorius ir silpnas. Norint išsirinkti tinkamiausią variantą, rekomenduojame kreiptis į specialistus, kurie galės drąsiai patarti, koks įrenginys yra geriausias. Visiems klientams dažnai kyla klausimų, kodėl vieni kultivatoriai kainuoja šimtą penkiasdešimt eurų, o kiti kultivatoriai kainuoja tūkstantį eurų. Taigi, pagrindiniai aspektai lemiantys kultivatoriaus kainą yra jo galingumas, svoris ir darbinis plotis. Kuo sunkesnis kultivatorius, tuo jis gali dirbti tvirtesniame grunte. Jeigu kultivatoriaus darbinis plotis yra platesnis, tai tiesiog reikės jums mažiau dirbti. Realiai tie, kas turi didesnį sodo plotą, tuomet perka rimtesnius kultivatorius. Jeigu jūsų daržas nėra didelis, tuomet tikrai užteks ir nebrangaus kultivatoriaus.

Pirkti lenkišką, vokišką ar kinišką kultivatorių?

Vienas dažniausiai užduodamų klausimų, todėl specialistai jau yra išmokę kaip tinkamai atsakyti. Reikėtų suprasti tai, kad pirmiausia kultivatorius turėtų būti pagamintas iš tvirtų medžiagų. Logiška, kad trimeriai, vejapjovės ir kiti sodo įrankiai turi būti tvirti, priešingu atveju negalėsite ilgai jais naudotis. Vienareikšmiškai reikia rinktis vokišką produkciją. Juk visi žinome, kad būtent ši valstybė garsėja aukštos kokybės produkcija. Ir tikrai yra mitas, kad prekės kainuoja daug kartų brangiau. Aišku, gali būti kainos skirtumas, tačiau jis tikrai nėra itin didelis.

Ekspertas rekomenduoja

Tradicija tapusi mūsų rubrika, kurios metu klientai yra supažindinami su įvairiais įrenginiais, prekėmis ir paslaugomis. Šiuo atveju kalbame būtent apie sodo įrankius, o konkrečiai dėmesys skiriamas kultivatoriams. Šie įrankiai yra ypač naudingi, nes po žiemos norint paruošti dirvą daržovių sodinimui reikia tikrai nemažai jėgų, kol išjudinamas žemės gruntas. Taigi, būtent kultivatoriai yra skirti tam, kad jūs sugaištumėte mažiau laiko ir galėtumėte greičiau paruošti visą lauką darbams. Dar vienas svarbus aspektas yra tai, kad visoje Lietuvoje turime ne vieną parduotuvę, kuri profesionaliai prekiauja šiomis prekėmis. Galima rinktis tokių prekių atstovus, tuomet ne tik įsigysite kokybišką produktą, tačiau ir gausite specialistų konsultacijas. Juk labai svarbu žinoti, kokios prekės yra pačios geriausios.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *