Kriptovaliutos – naujos galimybės

BitcoinKoks esi verslininkas, jeigu nežinai, kas yra Bitcoin? Na ar bent jau versliu jaunuoliu vadintis gal ir negali, jeigu šitaip gyveni, kad nežinai, kas tai. O tai – naujos galimybės, kurias pirmiausia pastebėjo programuotojai ir finansų rinkų atstovai.

Kas tai yra?

Vadinamosios crypto currencies – tai skaitmeninėje, virtualioje erdvėje egzistuojanti valiuta. Taip, kaip doleris, euras ar markė yra kažkokios valstybės valiuta, taip bitkoinai pasiryžo tapti tarptautine skaitmenine valiuta. Kada jos plotmė tapo visas internetas, ir kada bircoins ėmė aptarnauti visų šalių skirtingas valiutas, tuomet žinoma kriptovaliutos įgavo keletą svyravimų ir ryšių su finansų rinkomis. Tai juk valiuta, jos vertė keičiasi, priklausomai nuo tam tikrų veiksnių. Taigi, perkantieji kriptovaliutas ėmė atlikti su jomis panašius dalykus kaip ir tie, kurie investuoja į valiutų rinkas. Kadangi ši rinka sulaukia vis daugiau susidomėjimo, atsiranda ir vis daugiau naujienų šiomis temomis. Tuo domisi investuotojai, žiniasklaida, atsiranda ir mokymai, kaip naudotis BitCoins ir įsisiūbuoja visas apytakos ratas…

Kodėl programuotojai?

Skaitmeninio pasaulio atstovai, paprastai programuotojai, geriausiai seka visus dalykus, susijusius su skaitmeniniais atradimais. Nors kriptovaliutas būtų galima laikyti finansiniu progresu, tačiau jis gimė skaitmeninėje zonoje, ir buvo išrastas būtent tokių žmonių, kurie programuoja. Taigi, nėra ko stebėtis, kad programuotojai gali uždirbti programuodami, tačiau ir puikiai nusimanyti kriptovaliutų situacijoje.

Kodėl verslininkai?

Tie, kas save laiko tikrais verslininkais, yra žmonės, ieškantys naudos vienoje ar kitoje srityje. Jie ieško daugiau pinigų nei tie pinigai, kuriuos jiems gali atnešti tiesiog paprastas kasdienis gyvenimas. Jiems neatrodo, kad pakanka save aprūpinti tiesiog kasdieniniais poreikiais. Taigi, jie ieško pelningų sričių, net jeigu jiems tai būna visiškai nauja sritis. Viena iš jų šiuo metu, tapusi tikrai karšta tema – kriptovaliutos. Jeigu verslininkai sužinos, kad dabar geras metas investuoti į nekilnojamąjį turtą, jie tą ir darys. Jeigu parodysi ant bangos kylančią maitinimo įstaigų madą – investicijos nusės ten. O kai visi pameta galvas dėl kriptovaliutų – natūralu, kad tie, kurie laiko save verslininkais, ima visas jėgas atiduoti būtent šiai sričiai.

Kaip išlaikyti šaltą protą

Kriptovaliutos yra dar, palyginti, naujas reiškinys. Tačiau jam galima pritaikyti kelis senesnius analizavimo metodus, kurie leidžia išlaikyti sveiką ir šaltą protą. Nereikia tikėtis greito rezultato, reikia investuoti saugiai, pasiliekant tam tikrą rizikos kapitalą, žinoti savo ribą, ir visada stengtis kuo daugiau sužinoti, kartais – tiesiog pasitikėti savo intuicija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *