Komercinės patalpos Vilniuje – klausimai, kuriuos turėtumėte sau užduoti

Tinkamų komercinių patalpų pasirinkimas yra gana sudėtingas sprendimas. Komercinės patalpos Vilniuje turi atitikti jūsų verslo modelį, klientų ir darbuotojų poreikius, tuo pačiu suteikti praktinio patogumo ir sudaryti galimybę plėtrai. Kas be ko, labai svarbu įvertinti ir šiam sprendimui skiriamą biudžetą. Pateikiame 6 svarbiausius klausimus, kuriuos turėtumėte sau užduoti, prieš pasirašydami naujų komercinių patalpų įsigijimo ar nuomos sutartį.

Kiek vietos reikės mano verslui?

Komercinės patalposLabai svarbu įvertinti, kokio dydžio patalpos jums reikalingos. Nesirinkite erdvės, kuri atitinka tik dabartinius jūsų poreikius. Nepamirškite, kad kiekvieno verslo tikslas yra augimas, todėl rinkitės patalpas, kurios, esant reikalui, galės priimti didesnį darbuotojų skaičių.

Kur šios patalpos randasi?

Bene svarbiausias klausimas – kuriame mikrorajone norėtumėte turėti savo patalpas. Visuomet rekomenduojame rinktis tiek viešuoju, tiek privačiu transportu lengvai pasiekiamas miesto erdves, kurios suteiks būtino patogumo tiek jūsų darbuotojams, tiek klientams.

Ar šios komercinės patalpos yra saugios?

Komercinių patalpų saugumas yra svarbus kriterijus, apsaugantis jūsų įmonės turtą. Pasidomėkite, ar jūsų pasirinktas mikrorajonas yra saugus, ar pačios komercinės patalpos bus stebimos vaizdo kameromis, ar, jei renkatės patalpas verslo centre, čia dirbs sargas.

Ar šioms patalpoms reikės papildomų remonto / atnaujinimo darbų?

Komercinės patalpos yra jūsų įmonės veidas, todėl svarbu rinktis šiuolaikiškas, moderniai įrengtas, patogias erdves, kuriose jūsų darbuotojai jaustųsi patogiai, o jūsų klientai galėtų susidaryti teigiamą įmonės įvaizdį. Be to, jei rinksitės patalpas, kurioms reikės remonto darbų, tai gali pareikalauti gana didelių papildomų išlaidų

Ar čia dirbantis personalas jausis maksimaliai patogiai?

Jei norite, kad jūsų darbuotojai būtų motyvuoti ir dirbtų produktyviai, turite užtikrinti, kad darbo aplinkoje jie jaustųsi maksimaliai patogiai. Čia svarbu įvertinti kiekvieną smulkmeną, pvz., ar atvykęs darbuotojas galės saugiai palikti savo automobilį, ar jam bus suteiktos poilsio ir laisvalaikio erdvės, ar jis turės kur papietauti?

Ar patalpas nuomotis ar įsigyti?

Komercinės patalpos Vilniuje gali būti tiek nuomojamos, tiek parduodamos. Svarbiausia nuspręsti, kas tinka jums. Patalpų įsigijimas reiškia, kad tapsite teisėtu šių patalpų savininku, todėl nebereiks sukti galvos dėl nuomos, be to, jei įsigysite didesnio ploto patalpas, likusį plotą galėsite išnuomoti. Vis dėlto, tuo pačiu tai reiškia gerokai didesnes pradines išlaidas, be to, jei nuspręsite ateityje keisti patalpas, tai gali tapti gerokai sudėtingesniu sprendimu. Ir priešingai, nuoma suteikia galimybę gana lengvai keisti patalpos vietą ir nereikalauja didelių pradinių išlaidų, tačiau jūs tampate priklausomi nuo besikeičiančių nuomos sąlygų ir ilgalaikėje perspektyvoje, neturėdami nuosavybės teisių į nekilnojamąjį turtą, prarandate gana didelę pinigų sumą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *