Ko reikia norint išsinuomoti automobilį

Kasdien važinėja gatvėmis automobiliai Vilniuje, turintys įvairius savininkus. Tai ir žmonių asmeniniai automobiliai, ir įmonių mašinos, ir viešasis transportas, ir netgi su automobilių nuoma įgytos mašinos. O jūs ar jau turite savo automobilį? Jeigu ir jums įdomu automobilių nuoma, metas susipažinti su reikalavimais, kurie bus vertinami, nuomojantis mašiną.

Kokie jūsų duomenys svarbūs

Automobiliai nuomaiPirmiausiai, jeigu jūs norite išsinuomoti mašiną, turite įtikinti nuomotojus, kad jūsų valdomi automobiliai Vilniuje ar kitur yra protingai eksploatuojami. Taigi, dauguma automobilių nuomos punktų tikrintų jūsų istoriją. Būtų atsižvelgiama į tai, kiek turite metų vairavimo patirties, kokia jūsų vairavimo istorija, ar daug esate daręs prasižengimų ir kokio tipo. Daug kur taip pat turėsite užtikrinti ir savo finansinį stabilumą. Tai yra, jums tiesiog reikės pagrįsti, kad jūs galite tai nuomotis ir jeigu kas atsitiks, galėsite padengti žalą. Taigi, reikalingas įrodymas apie oficialias pajamas, užstatą. Dar bus aišku žiūrima jūsų amžiaus, kai kur automobilių nuoma galima nuo 18 metų, kitur nuo 21, dar kitur tik nuo 25.

Nuomos galimybės

O toliau jau prasideda jūsų pačių reikalavimai, kurių dauguma atsirems į pinigus. Kaip sakoma, viskas įmanoma, kai turi pinigų. Taigi, ir jūsų norai įmanomi, jeigu įperkami. Kokią mašiną pasirinksite? Ar ilgam? Kur važiuosite? Tai klausimai, apie kuriuos jūs galvosite, kai nuomositės mašiną.

Pirmas klausimas bus iš kito gal – kur važiuosite. Automobiliai Vilniuje turės vieną kainą, bet jeigu jums reikia važiuoti į užsienį, tai būtinas ir specialus draudimas, vadinamasis „žalias lapas“. Ką jis reiškia? Ogi tai, kad su žaliu lapu galima važiuoti ten, kur nori, bet turi brangesnį draudimą mokėti, kad jis galiotų ir užsienio auto įvykiams. Taip pat galimai ne visos mašinos bus nuomojamos užsieniui, priklausys nuo pačių nuomotojų.

Kokios mašinos norite? Kai nuomojatės, turite gerai išsirinkti. Turbūt sunkiausia yra su proginėmis mašinomis sezono metu. Vasaros savaitgaliais itin išgraibstomos gražios senovinės mašinos, tinkančios vestuvėms. Žmonės itin mėgsta tuoktis imituodami senovę. Gal ir suprantama. Juk ir ilga pūsta suknelė neatitinka mūsų dabartinės aprangos, tad ir automobilis gali būti senovinis. Gali būti net ir karieta, bet čia jau turėsite kreiptis kitur. Jeigu reikia kitokių mašinų, tiesiog gerai ir greitai važiuojančių, puikiai atrodančių, tvarkingų automobilių, tuomet taip pat galite užsisakyti. Kuo ilgiau nuomositės, tuo pigiau kainuos viena nuomos diena, bet čia priklauso ir nuo nuomotojų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *