Kiek kainuoja saulės elektrinės?

Saulės elektrines renkasi vis daugiau žmonių. Nors saulės elektrinės kainuoja nemažai, jog turi daug privalumų, todėl žmonės investuoja ir renkasi saulės elektrines. Saulės elektrinės kaina priklauso nuo pasirinktos galios. Kuo galingesnės saulės elektrinės reikia, tuo didesnę kainą reikės mokėti. Kaina dažniausiai yra nuo 3 000 eurų iki 10 000 eurų. Saulės elektrinės galią reikėtų rinktis pagal tai, kiek elektros yra sunaudojama pagal metus. Pasirinkus per mažą galią teks už dalį elektros mokėti. Saulės elektrinė yra geras pasirinkimas, kadangi dalis kainos yra grąžinama. Perkant saulės elektrinę yra svarbu užpildyti paraišką dėl paramos. Valstybė gali grąžinti daugiau nei 30% mokėtos sumos. Likusią sumą taip pat galima susigrąžinti. Turint saulės elektrinę galima nemokamai naudoti elektros energiją. Todėl likusi suma atsiperka per mažiau nei 10 metų. Saulės elektrinė yra geras pasirinkimas.

Saulės elektrinėsKodėl verta įsigyti saulės elektrinę?

Saulės elektrinė turi daug privalumų. Pradėti reikėtų nuo to, jog ji atsiperka per 10 metų, o likusius 20 metų elektros energiją galima naudoti nemokamai. Kitas privalumas yra namo kaina. Nors kai kuriems gali pasirodyti, jog saulės elektrinė gadina namo išvaizdą, yra priešingai. Saulės elektrinė namą padaro šiuolaikišku ir ekonomišku. Todėl namą su saulės elektrine galima parduoti brangiau ir lengviau. Saulės elektrines dažnai renkasi tie, kurie nori išsaugoti aplinką. Saulės elektrinė yra ekologiškas pasirinkimas. Norint sumažinti klimato kaitą, verta pasirinkti saulės elektrinę. Įsigyti saulės elektrinę yra naudinga kiekvienam. Ji gali būti įrengta ne tik ant gyvenamojo namo, bet ir kitur. Saulės elektrinės gali būti įrengtos ne tik ant stogo, bet ir ant sienos ar žemės. Nors efektyviausia yra pasirinkti stogą, galimi ir kiti variantai. Saulės elektrine gali pasirinkti verslininkai, kurie nori turimą pastatą padaryti išskirtiniu ir sutaupyti. Saulės elektrinę gali pasirinkti visi.

Ar yra taikomos garantijos?

Visi saulės elektrinių gamintojai siūlo garantijas. Taikoma garantija ne tik saulės moduliams, bet ir inverteriant, montavimo konstrukcijoms. Kiekvienas gamintojas gali pasiūlyti skirtingą garantiją, kuri trunka dažniausiai nuo 5 iki 20 metų su galimybe pratęsti. Montavimo konstrukcijoms garantija dažniausiai yra teikiama 10 metų. Tačiau reikia atkreipti dėmesį, jog garantija yra netaikoma tiems, kurie darbą atliko savarankiškai. Jei montavimo darbai buvo atlikti namo savininko, tuomet netaikoma garantija montavimo konstrukcijoms, tačiau saulės moduliams ir inverteriams vis tiek yra taikoma. Perkant saulės elektrinę galima būti tikram, jog ji bus efektyvi daug metų ir ja naudotis bus lengva.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *