Kaip personalizuoti gimtadienio dovaną

GimtadienisVisiems pažįstamas tas nerimas, ieškant dovanos gimtadienio proga. Ir sunku ir lengva, išrinkti gimtadienio dovaną nepažįstamam žmogui. Viena vertus, gali labai prašauti, kita vertus, niekas nesmerks, jeigu vadovausiesi klasikiniais sprendimais. Taip pat sunku ir lengva išrinkti dovaną gimtadienio proga artimiesiems. Viena vertus, tu puikiai pažįsti tą žmogų ir žinai geriau už kitus, ko jis norėtų, iš kitos pusės, gal tai, ko jam reikia, nėra asmeninio pobūdžio dovana (pvz., koks kauptukas ar grąžtas) ir norisi kažką įamžinti. Tad jeigu dovanojate kažką artimiems žmonėms, norite dovaną kažkaip personalizuoti, jog tai nebūtų tik daiktas, kurio tuo metu kažkam reikia. Kaip tą padaryti? Štai keletas būdų dovanojamas dovanas paversti asmeninėmis.

Išgraviruoti vardus ar linkėjimus

Geriausias būdas personalizuoti savo dovaną – išgraviruoti vardus arba linkėjimus ant to daikto, kurį dovanojate gimtadienio proga. Graviravimas lazeriu yra tikrai nebrangi dovana, ir ją galima lengvai pagaminti. Graviruoti galima ne tik šabloninius raktų pakabukus ir puodelius, bet ir tai, ką iš tiesų dovanojate: praktiškus įrankius, techniką, virtuvės įrangą ar auto moto dalis, transportą. Kreipkitės į įmones, kurios užsiima graviravimu, ir graviruokite lazeriu linkėjimus, vardus, datas, sveikinimus. Tai privers tą žmogų dovaną branginti, jus prisiminti ir niekada jos niekam neperparduoti.

Naudoti nuotraukas ir bendrų patirčių simboliką

Mes nuolatos fiksuojame savo akimirkas drauge, tarsi bijodami, kad jas pamiršime. O ką paskui darome su nuotraukomis? Jas įmetame į internetą, pasimėgaujame keliais „patinka“ ir pamirštame. Taigi, visi tie prisiminimai galiausiai žūsta praeityje. Taigi, dabar labiau kaip niekad atsiranda poreikis turėti fiziškai apčiuopiamas nuotraukas, atvaizdus, kurie nedingtų, vos išjungus ekraną. Taigi, galima nuotraukas ir bendrus prisiminimus naudojant norint tam tikru būdu dekoruoti, puošti dovanas. Gal užpylus į puodelį karštą vandenį, jame atsiras atvaizdas, kaip jūs kartu leidžiate laiką. Gal ant telefono dėkliuko irgi bus kažkoks atvaizdas jūsų kartu turėto laiko. Pasukite galvą ir panaudokite nuotraukas dovanos puošybai ir personalizavimui.

Pridėti personalizuotą niekutį

Galų gale, jeigu ant jūsų dovanos netiks nei graviravimas, nei nuotrauka, jūs galite tiesiog prie pagrindinės dovanos pridėti tą kažkokį personalizuotą niekutį. Ar tai būtų pakabukas, ar apyrankė, ar magnetukas, ar kažkoks dekoro elementas automobiliui, ar dar kas nors. Investuoti į atvirukus neverta, nes jų galiausiai nėra kur dėti, geriau pridėkite graviruotą šaukštelį ar pakabuką.

Viena mintis apie „Kaip personalizuoti gimtadienio dovaną“

  1. Dėl graviravimo pritariu, labai graži ir tokia išskirtinė dovana. Mes draugei irgi dovanojom graviruotą pakabuką ir žvakių iš danilovo.lt į tortą prismaigstytų. Viskas super mielai atrodė kartu sudėjus, o ir draugė jautės ypatinga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *