Kaip perkamos motociklų detalės?

Motociklų vairuotojai džiaugiasi savo transporto priemonėmis ir manevringu važiavimu iki tol, kol jų plieninis žirgas nusprendžia pailsėti. Tuomet tampa reikalingas remontas ir ieškomos naujos arba naudotos motociklų dalys. Detalių paieškos ir pirkimas nėra lengvas procesas, kartais paieškos užtrunka, nes norimų detalių nėra arba ieškomos dalys ne Lietuvoje, todėl užtrunka jų atsiuntimas. Kuris būdas geriausias?

Dalys motociklamsVienareikšmiškai atsakyti, kuris būdas geresnis – sunku. Viskas priklauso nuo daugelio kriterijų. Svarbu ir tai, koks motociklo modelis ir gamybos metai, kokios detalės ieškomos, pirksite naujas ar ieškosite naudotų ir t.t. Galimi įvairūs pirkimo būdai. Pakalbėkime apie pačius populiariausius. Kai sugenda motociklas, tai detalės gali būti remontuojamos arba perkamos naujos ar naudotos. Neretai nutinka taip, kad remontuoti detalę neapsimoka finansiškai, nes remonto darbai kainuoja beveik tiek pat ar brangiau, nei nusipirkti naudotą. Taip pat gali būti ir taip, kad detalė sugadinta taip, kad joks meistras negalės jos suremontuoti. Tokiu atveju belieka tik pirkti kitą dalį. Čia jau galimi du pasirinkimai. Galite pirkti naują arba naudotą. Perkant detales galime rinktis ne tik kokio stovio ir būklės pirkti dalį, bet ir kur ją pirkti. Galima ieškoti įvairiose vietose. Daugelis detalių ieško automobilių ir motociklų laužynuose, kur ardomos transporto priemonės. Kiti pasirenka pirkimą automobilių ir motociklų dalių parduotuvėse. Perkant parduotuvėse galimi skirtingi pasirinkimai. Pirkėjas detalių gali ieškoti tiek fizinėse parduotuvėse, kurios prekiauja tokiomis dalimis, tiek ir internetinėse parduotuvėse, kurios vykdo tokią pat veiklą, tik, kad prekiaujama internetu. Taip pat galimas ir kitas pirkimas internetu – pirkti dalis per skelbimus ir pirkti dalis per specialias, taip vadinamas tarpininkavimo svetaines, kai vienoje vietoje veikia puiki paieškos sistema ir galima rasti reikiamas dalis.

Dažniausiai perkamos naudotos motociklų dalys. Taip yra dėl kelių pagrindinių priežasčių. Viena iš jų – kaina. Naudotos dalys dažniausiai būna pigesnės, nei analogiškos naujos. Taip pat galimi ir tokie pasirinkimai, kai naujos detalės tiesiog nėra, todėl tenka ieškoti naudotos. Taip dažniausiai nutinka tuomet, kai motociklas yra senai pagamintas, o naujos detalės netiekiamos ir neparduodamos. Kita priežastis – laikas. Naudotas dalis galite įsigyti iš karto, o naujų – ne. Jums gali tekti ilgai laukti, kol nauja dalis bus pristatyta. Tokios yra dažniausios priežastys, o sprendimą ar pirkti naują, ar naudotą dalį, priimate jūs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *