Kaip išsirinkti laiptus?

Planuojant laiptinę iškyla labai daug klausimų apie jų pasirinkimą, medžiagas, specialistus ir pan. Iš tikrųjų laiptų gamyba nėra paprastas darbas, kurį gali atlikti bet kas. Laiptus turi projektuoti ir gaminti tik tie specialistai, kurie turi daug žinių šioje srityje. Jeigu jums yra reikalingi laiptai, tai metas apie tai sužinoti daugiau naudingos informacijos.

LaiptaiŠiuo metu laiptų pasirinkimas yra tikrai labai didelis. Galima įsigyti jau pagamintus laiptus, jei tik laiptinės projektas taip yra suplanuotas. Tai paprastas būdas greitai turėti laiptus namuose. Kitas būdas nėra toks paprastas ir pigus. Jeigu yra betono pakopos, tai savininkui reikės nuspręsti, kokia bus laiptų apdaila. Jų pasirinkimas yra pakankamai didelis. Vieni teikia pirmenybę natūralioms medžiagoms, todėl renkasi medienos pakopas. Tiesa, čia taip pat tenka galvoti, kuri medienos rūšis labiau tinka, nes skiriasi ne tik jų atsparumas ir patvarumas, bet ir spalvos, raštai bei kainos. Galima rinktis pušies, uosio, beržo, ąžuolo ir kitas medienos rūšis. Jeigu natūrali mediena netinka, tai galima rinktis plyteles ar granitą. Kai kurie renkasi laminatą ir parketą, o dar kai kurie teikia pirmenybę PVC dangai arba kiliminei dangai. Tiesa, dabar galima pamatyti, kad kai kurie apdailos nesirenka, o tiesiog padengia dažais ir viskas. Kiekvienas namų savininkas turi gerai pagalvoti, kas jam labiausiai tiks ir tuomet nuspręsti, ką rinktis.

Tais atvejais, kai jau pagaminti laiptai netinka, tai bus reikalinga laiptų gamyba. Jums tokiu atveju reikia surasti laiptų gamintojus. Čia jau bus nelengva, nes jų yra pakankamai daug. Žinoma, pasiūla priklauso nuo jūsų gyvenamosios vietos. Pavyzdžiui, didžiuosiuose šalies miestuose bus daug laiptų gamintojų, o mažesniuose miestuose mažiau, tačiau vis tiek rasite ne vieną gamintoją. Jūsų užduotis – surasti patikimus. Gerai būtų sužinoti, kiek laiko jie vykdo veiklą ir ar yra klientų atsiliepimai. Galima internete paieškoti ir galbūt rasite rekomendacijas, ir atsiliepimus apie jus dominančius laiptų gamintojus. Žinoma, būtina pažiūrėti kaip atrodo jų pagaminti laiptai, todėl interneto svetainėje ieškokite nuotraukų su jų atliktais darbais. Jeigu darbų nėra, tai galima paprašyti, kad atsiųstų ar parodytų. Viskas bus daug paprasčiau, kai matysite jau atliktus darbus ir jums tuomet bus aišku ar tai, ką matote, patinka. Tokiu atveju išsirinksite tinkamus laiptų gamintojus ir netrukus savo laiptinėje matysite puikiai pagamintus laiptus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *