5 Mitai interjere, kuriuos paneigia įtempiamos lubos

Gražiai įrengtos lubos namuose ar kitoje erdvėje visada yra aktualu. Jų neįmanoma uždengti baldais ar paslėpti atsilupiusių kraštų. Įėjus į patalpą, akis iš karto pastebės ar lubos yra tvarkingos. Taigi, ką daryti, kai jos pastebimai yra nelygios ir prašyte prašosi remonto? Pateiksime kelias idėjas ir pabandysime sugriauti vyraujančius mitus apie lubų interjerą.

1. Mitas. Geriausiai atrodo baltos spalvos lubos.

Ši nuomonė tikriausiai atėjusi iš senesnių laikų, kada populiariausi lubų apdailos būdai buvo dažymas ir tapetavimas. Žmonės bijojo eksperimentuoti, o ne labai ir buvo matę kitokių variantų. Tačiau dabar jau galima pamatyti pavyzdžių ir užsienyje, ir Lietuvoje, kada lubos yra tamsesnės ar ryškios spalvos. Jų raštai gali atkartoti didesnių baldų, esančių patalpoje raštus. Lubos gali būti dekoruotos smulkiais piešiniais viename ar keliuose kampuose. Ant baltų lubų gali būti įvesta, pavyzdžiui, žalios spalvos ornamentai, kurie persipina su patalpoje esančiais žaliais užtiesalais, pagalvėlėmis, šviestuvais ir kitomis detalėmis.

Įtempiamos lubos – tai vis populiarėjantis apdailos būdas, kuris leidžia eksperimentuoti ir žaisti su spalvomis, ornamentais ir piešiniais ant lubų.

2. Mitas. Lubose turėtų būti įmontuotas vienas šviestuvas.

Šis mitas atspindi tradicinį požiūrį, kada patalpos viduryje kabo vienas šviestuvas su keliomis lempomis, kuris ryškiai apšviečia erdvę. Jau ne vienerius metus rinkoje esančios įtempiamos lubos paneigia šį mitą. Žmonės vis dažniau naudoja šį apdailos būdą, kuris leidžia įmontuoti papildomą apšvietimą mažomis ar didesnėmis LED lemputėmis, LED juostomis. Taigi, kambarys gali būti apšviestas pagrindinio šviestuvo, kai reikia daug šviesos, o papildomomis lemputėmis, kada norima sukurti subtilią, jaukią atmosferą kambaryje.

3. Mitas. Lubas įsirengti užtrunka tikrai daugiau nei 1 dieną.

Kai lubas reikia lyginti, gruntuoti, vėliau dažyti – jų įrengimas tikrai užtruks ne vieną dieną. Įtempiamos lubos turi privalumą, nes jos kabinamos keliais centimetrais žemiau, todėl jų nereikia lyginti. www.briliantineslubos.lt kokybiškai, su 5 metų garantija darbams ir 25 metų garantija medžiagoms įrengia įtempiamas lubas ir darbai vienoje patalpoje užtrunka nuo kelių valandų iki 1 dienos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *