Kur gesintuvai privalo būti?

Gyvenimas yra permainingas ir deja ne toks saugus, kaip mums dažniausiai atrodo. Nei vienas iš mūsų nėra apsaugotas nuo nelaimių, kurios vyksta aplink, tad svarbiausia su savimi visada turėti svarbiausią įrangą, kuri gali padėti tas nelaimes sutvarkyti tada, kai jos bus greta Jūsų.

Gesintuvų patikra – būtina

Šįkart kalbame apie gaisro pavojų, kuris dažnai vadinamas vienu baisiausių. Siekiant to išvengti namuose ir kitose vietose būtinai turi būti gesintuvai, kurie geriausiai padeda susitvarkyti su ugnimi. Tiesa, net jeigu turite gesintuvą, tai dar nereiškia, kad jis veikia, kadangi metų eigoje jie praranda savo funkcionalumą. Tokiu atveju labai rekomenduojama gesintuvų patikra, kuri padeda jausti ramiu, kad įranga veiks puikiai.

Kokybiški gesintuvai darbo vietoje

Žinoma, gesintuvų patikra dažniausiai atliekama įmonėse, kurios yra atsakingos už savo darbuotojus. Norima priimti vis griežtesnius reikalavimus, kurie yra susiję tiek su darbo sauga, tiek su daiktais, kurie gali užtikrinti, kad nelaimės metu visada bus daiktai, kurie gali padėti jos išvengti.

Šiuo atveju svarbu ne tik tai, kad įmonėse būtų gesintuvai, tačiau ir tai, kad darbuotojai žinotų – kaip reikia jais naudotis.

Gesintuvai transporto priemonėje

Pagal KET taisykles taip pat kiekvienoje transporto priemonėje turi būti gesintuvas, kuris gali būti vos iki kelių litrų talpos. Taigi, kainuos labai pigiai, tikrai neužims daug vietos, tačiau tuo momentu, kai bus reikalingas, gali padėti net išgelbėti gyvybes, tad būtinai tokį įsigykite ir važiuokite atstūmus saugiai.

Gesintuvas namuose. Ar būtinas?

Gesintuvas namuose nėra būtinas. Tiksliau, tai neliepia įstatymai. Tačiau įvertinus tai, kad namuose bet kada gali kilti pavojus – geras gesintuvas turi būti namuose. Jis suteikia galimybę kur kas geriau jaustis, ramiau gyventi, kadangi žinosite, kad iškilus pavojui [pagalba, kurią galite pats sau suteikti, visada yra šalia.

Gyvenimas bus saugus tik tokiu atveju, jeigu mes dėsime pastangas, kad jis toks būtų. O su tinkama įranga viskas yra gana paprasta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *