Geriausi plaukų dažų prekių ženklai ir kur juos įsigyti

DažaiPlaukų dažymo tendencijos keičiasi taip pat greitai, kaip ir mados tendencijos. Nuolat pasirodo naujų formulių, spalvų ir būdų, galinčių padėti plaukams vos per vieną dieną iš nuobodžių tapti vaivorykštiniais. Nesvarbu, ar norite šviesinti plaukus platinine blondine, ar panardinti juos į neoninių žalių plaukų dažų vonelę, yra daugybė galimybių. Nesvarbu, ar norite dažyti plaukus raudonai, mėlynai, violetiškai, žaliai, ar dar kažkuo tarpiniu, šie prekių ženklai siūlo geriausius plaukų dažus. Bet kuris prekės ženklas, gaminantis gerą gaminį, visada turės nemažai gerbėjų ir nekentėjų. Vienintelis būdas sužinoti, ar tam tikro prekės ženklo produktai jums tinka, yra išbandyti juos patiems ir perskaityti patikimus atsiliepimus žmonių, kurie taip pat juos išbandė anksčiau. Pateikiame geriausių prekių ženklų sąrašą ir kur jų įsigyti. Dažai plakaukams ir specialistės patarimai.

Balinimas, dažymas ir priežiūra: geriausi plaukų dažai kiekvienam atspalviui

Pirmiausia turite nuspręsti, kokio atspalvio plaukų spalvą norite išgauti. Trys pagrindiniai dažų tipai yra šie: – Pusiau ilgalaikiai plaukų dažai: paprastai jie gaminami iš augalinių dažų, kurie gali išlikti iki aštuonių savaičių. Jie puikiai tinka plaukų šaknims patrumpinti ir žiliems plaukams padengti, tačiau jie nėra skirti dideliam plaukų plotui padengti, nes gali prasiskverbti į plauką tik apie pusę colio. – Ilgalaikiai plaukų dažai: jie yra cheminio pagrindo ir gali išlikti iki šešių mėnesių. Jie veikia pakeldami plauko kutikulę ir giliai įsiskverbdami į plauką, todėl išlieka plaukuose net po daugkartinio plovimo. Jie tinka visiškai padengti žilus plaukus ir yra geriausias pasirinkimas dideliems plaukų plotams padengti. – Demi-permanentiniai plaukų dažai: jie taip pat yra cheminio pagrindo ir gali išlikti iki aštuonių savaičių. Tai pusiau ilgalaikių ir ilgalaikių dažų mišinys, suteikiantis tik tiek spalvos, kad nuspalvintų plaukus. Jais galima dažyti šaknis arba paryškinti natūralius plaukus, tačiau jie netinka žiliems plaukams arba dideliems plaukų plotams padengti, nes giliai neįsiskverbia į plauko stiebą.

"Manic Brown"

"Manic Panic" yra spalvingų, gyvybingų plaukų dažų prekės ženklas, o jų "Virgin Snow White" plaukų dažai – ne išimtis. Šie pusiau ilgalaikiai dažai skirti subtiliai, šaltų tonų šviesai suteikti ant natūralių tamsiai šviesių ir platinos spalvos plaukų, tačiau juos taip pat galima naudoti visų tipų plaukams kaip šaknų pakoregavimą. Šis gaminys yra miltelių pavidalo ir puikiai tinka norint sukurti eterinę ledo karalienės išvaizdą. Jis užtepa baltai ir, kaip rodo pavadinimas, plaukai atrodo beveik kaip sniegas. Manic Panic Virgin Snow White plaukų dažus labai lengva naudoti, jie yra vandens pagrindo, todėl nekenkia plaukams ir lengvai išplaunami.

"Garnier"

Garnier Olia yra ilgalaikiai plaukų dažai, skirti dažyti plaukams, kurie buvo iš anksto pašviesinti balikliu. Tai puikus pasirinkimas visų tipų žiliems plaukams padengti ir gyvybingoms, ilgai išliekančioms spalvoms sukurti. Šis produktas yra įvairių ryškių atspalvių – nuo ryškiai raudonos iki drąsios mėlynos spalvos. Priemonė yra tirštos konsistencijos, praturtinta kokosų ir simondsijų aliejais, kurie maitina ir puoselėja plaukus juos dažant. Garnier Olia Penetraiting Colour Cream plaukų dažai tiekiami su šukų aplikatoriumi, kuris padeda tolygiai paskirstyti produktą ant plaukų. Be to, šis produktas yra ilgai išliekančio kvapo ir yra buteliuke, kurį labai lengva atidaryti, todėl juo labai patogu naudotis.

"Rusk"

Jei ieškote ilgalaikių plaukų dažų, kurie galėtų padengti žilus plaukus ir visiškai pakeisti plaukų spalvą, išbandykite "Rusk Eternal Colour". Šie dažai yra specialiai sukurti žiliems plaukams padengti ir sukurti ryškią, ilgai išliekančią spalvą, kuri yra atspari blukimui. "Rusk Eternal Colour" yra įvairių ryškių atspalvių, skirtų žiliems plaukams padengti ir visiškai pakeisti plaukų spalvą. Priemonė yra tirštos konsistencijos, jos sudėtyje yra kokosų aliejaus, kuris maitina ir puoselėja plaukus dažymo proceso metu. Rusk Eternal Colour" pasižymi ilgai išliekančiu kvapu ir yra buteliuke, kurį labai lengva atidaryti, todėl šį produktą labai patogu naudoti.

"L'Oréal Paris Elvive"

L'Oréal Paris Elvive Fiber-Strong Hair Color yra ilgalaikiai plaukų dažai, skirti plaukams stiprinti juos dažant. Šis produktas praturtintas kokosų aliejumi, kuris maitina ir puoselėja plaukus juos dažant. L'Oréal Paris Elvive Fiber-Strong plaukų dažai yra įvairių ryškių atspalvių ir puikiai tinka visiškai paslėpti žilus plaukus. Produktas yra tirštos konsistencijos, o jo buteliuką labai lengva atidaryti, todėl juo labai patogu naudotis. L'Oréal Paris Elvive Fiber-Strong plaukų dažai yra lengvai tepami ir lengvai išplaunami.

"Maybelline New York Expert Timer"

Maybelline New York Expert Timer yra ilgalaikiai plaukų dažai, praturtinti kokosų aliejumi, kuris maitina ir puoselėja plaukus juos dažant. "Maybelline New York Expert Timer" yra įvairių ryškių atspalvių ir puikiai tinka visiškai paslėpti žilus plaukus. Jis yra tirštos konsistencijos, o jo buteliuką labai lengva atidaryti, todėl šį produktą labai patogu naudoti. "Maybelline New York Expert Timer" lengvai tepamas ir lengvai išplaunamas.

Plaukų dažai yra pagrindinis daugelio iš mūsų produktas. Visi turime atrodyti kuo geriau ypatingomis progomis ar kasdieniniame gyvenime, o geri plaukų dažai gali padėti pasiekti tokį stilių. Nenuostabu, kad geriausių plaukų dažų prekių ženklai nuolat keičiasi. Nuolat atsiranda naujų tendencijų, o gamintojai, norėdami išlikti aktualūs rinkoje, turi nuo jų neatsilikti. Geriausių plaukų dažų prekės ženklų gaminiai yra įvairių rūšių, tačiau yra keletas universalių tiesų, kai kalbama apie geriausius plaukų dažų prekės ženklus. Šios įmonės gamina aukštos kokybės produktus, kurie yra veiksmingi ir saugūs jūsų plaukams. Be to, jos linkusios siūlyti savo gaminius priimtinomis kainomis, todėl jums nereikės kaskart apsipirkinėjant mėgstamo prekės ženklo gaminių išleisti visą turtą.

Ko ieškoti geriausiuose plaukų dažų prekės ženkluose?

Renkantis geriausius plaukų dažų prekės ženklus reikia atkreipti dėmesį į keletą dalykų. Tai – gaminyje naudojamos sudedamosios dalys ir dažų tipas. Taip pat norėsite atsižvelgti į dažų kvapą, taip pat į tai, kokio lygio žalą gali atlaikyti jūsų plaukai. Geriausių plaukų dažų prekės ženklų produktuose naudojamos sudedamosios dalys yra labai svarbios. Norite įsitikinti, kad jūsų pasirinktuose dažuose nėra kenksmingų toksinų ir cheminių medžiagų. Taip pat turite patikrinti, ar juose nėra amoniako ir peroksido. Šie ingredientai gali labai pakenkti jūsų plaukams, todėl norėtumėte ieškoti prekių ženklų, kurie jų vengia. Kitas svarbus geriausių plaukų dažų prekės ženklų aspektas yra dažų tipas. Turite įsitikinti, kad pasirinkote dažus, kurie suteiks jums norimą išvaizdą. Yra daug skirtingų dažų tipų, todėl turėtumėte rasti tokį, kuris atitiktų jūsų poreikius. Taip pat norite atsižvelgti į dažų kvapą. Daugelis žmonių nepastebi gero kvapo svarbos. Norite įsitikinti, kad jūsų pasirinkti dažai yra malonaus kvapo, kuris neužsilaikytų ant plaukų ilgiau nei reikia. Renkantis geriausius plaukų dažų prekės ženklus taip pat reikėtų atsižvelgti į tai, kokio lygio pažeidimus gali atlaikyti jūsų plaukai. Turite įsitikinti, kad renkatės jūsų plaukų tipui tinkamus dažus.

Geriausi plaukų dažų prekės ženklai: kokie yra geriausi kirpčiai: kaip išsirinkti tinkamą?

Geriausi plaukų dažų prekių ženklai taip pat turi keletą skirtingų plaukų dažymo idėjų ir stilių. Rinkdamiesi geriausius plaukų dažų prekės ženklus kitam dažymui, taip pat norite pagalvoti apie pageidaujamą plaukų stilių. Šiais laikais yra įvairių šukuosenų, todėl turėtumėte rasti tokią, kuri atitiktų jūsų poreikius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *