Naujienlaiškis bus efektyvus tik atliekant duomenų analizę

NaujienlaiškisNaujienlaiškis padeda užmegzti artimesnį ryšį su klientu, jis gali pateikti įdomios informacijos bei skatinti pardavimus. Tai vienas iš pigiausių ir efektyviausių būdų pasiekti savo klientus. Vis tik, kad naujienlaiškių siuntimas atneštų daugiau naudos nei žalos, reikia šiek tiek žinių apie šį komunikacijos būdą. Štai keli dalykai, kuriais vadovaujantis naujienlaiškių rinkodara bus efektyvesnė:

  1. Įdomus, patraukiantis dėmesį turinys su gražia vizualizacija, naudingi pasiūlymai klientui.
  2. Duomenų analizė po siuntimo.
  3. Analizė ar laiškai nepatenka į „spam“ dėžutę.
  4. Reguliarus siuntimas, užtikrinantis ryšio palaikymą.

Siunčiant naujienlaiškius su tam tikromis platformomis internete galima gauti išsamią ataskaitą, kuri iš tiesų yra būtina, norint geriau pažinti savo klientą, jo pirkimo įpročius.

Kad naujienlaiškis netaptų brukalu

Visi žinome, kaip erzina nuolat brukama reklama, kurioje reklamuojamos prekės mums neįdomios. Kad naujienlaiškis netaptų tokiu brukalu reikia nusistatyti siuntimo terminus, vieną – keturis kartus per mėnesį. Kiekviename laiške pateikiant kažką naujo, įdomaus, naudingo.

Toliau skaityti „Naujienlaiškis bus efektyvus tik atliekant duomenų analizę”

Juodasis šokoladas – kodėl tai yra būtina maistinio raciono sudedamoji dalis?

Žmonės yra linkę manyti, kad bet kurie saldūs produktai, dar žinomi kaip saldumynai, sukelia daugiau potencialių problemų, nei momentinės naudos. Sąlyginai būtų galima su mintimi sutikti, tačiau yra ypač svarbu išskirti du pagrindinius niuansus – koks konkrečiai tai yra saldus produktas bei kokiais kiekiais produktas yra vartojamas. Pavyzdžiui, juodasis šokoladas, tikriausiai, kad daugeliui nesukeltų jokių negatyvių minčių, mat dažnas supranta, kad grynasis šokoladas be jokių dirbtinių priemaišų žmogui yra reikalingas ir naudingas. Taip pat suprantama ir tai, kad plytelė šokolado tikriausiai naudos atneš, bus įgaunama reikalingų maistinių medžiagų, o tuo tarpu žalos – kaip ir nebus?

Būtent juodasis šokoladas iš anksčiau įvardytos saldumynų sąvokos yra vienas iš nedaugelio produktų, kuris žmonėms gali būti beatodairiškai naudingas ir tokiu būdu suteikti aibę pliusų. Turinyje ir pabandysime atskleisti kelias pagrindines priežastis, kuo juodasis šokoladas galėtų pasitarnauti žmogui, suvokiant, kad jis būtų vartojamas su saiku.

Juodasis šokoladasVertėtų pradėti nuo tos minties, kad juodasis šokoladas savo sudėtyje turi daugybę reikalingų ir naudingų maistinių medžiagų, tačiau dar kartą pabrėžtina, kad viskas taip pat remiasi į saiką. Pavyzdžiui, penkiasdešimties gramų juodojo šokolado plytelė yra ideali suvartojama ir žmogui rekomenduojama maistinių medžiagų dozė. Kitaip tariant, tai yra niekas kitas, kaip tik trys šimtai kalorijų maistingų medžiagų, tarp kurių yra geležis, magnis varis ir manganas. Atitinkamai, dėl to stiprėja žmogaus organizmo nervų sistema, daugiau dėmesio yra skiriama koncentracijai, mąstymui, idėjų gvildenimui ir panašių rezultatų siekimui.

Toliau skaityti „Juodasis šokoladas – kodėl tai yra būtina maistinio raciono sudedamoji dalis?”