Efektyviausi šilumos siurbliai oras vanduo

Šilumos siurbliai oras vanduo Lietuvoje jau seniai ne naujiena. Jie vis dažniau įrengiami naujuose A+ ar A++ klasės namuose. Ir kodėl gi nepasirinkti šios sistemos? Juk ji daugeliu atžvilgių pranašesnė už kitas. Geros kokybės ir tinkamai parinkus galią, sistema oras vanduo yra taupi, ji ne tik apšildo, bet ir pigiai paruošia karštą vandenį. Šilumos siurblius galima prijungti prie saulės elektrinių ar derinti su kita šildymo įranga, pavyzdžiui, dujiniais katilais. Vis tik, renkantis šilumos siurblius oras vanduo nereikėtų susigundyti pigiausiu variantu, geriau pasidomėti šiomis sistemomis ir įsigyti efektyvią įrangą, kuri išliks taupi net paspaudus šaltukui.

Kokie šilumos siurbliai oras vanduo geriausi?

Į šį klausimą atsakyti gali specialistai, įvertinę jūsų lūkesčius, poreikius, namo savybes. Žinoma, ne kiekvienas specialistas yra sąžiningas, daug kas nori uždirbti siūlydami savo įrangą, todėl verta pradžioje daugiau sužinoti apie šilumos siurblius oras vanduo, paskaičiuoti sąnaudas, eksploatavimo kainą. Svarbu įvertinti per kiek laiko atsipirks įranga, koks jos tarnavimo laikas. Kuo šilumos siurbliai geresnės kokybės, tuo jie veiks ilgiau, o eksploatacijos sąnaudos bus mažesnės.

Prekiniai ženklai, kurių gaminiai efektyvūs Lietuvos klimato sąlygomis

„Thermia iTec“ tai itin ekonomiški, švedų kokybės šilumos siurbliai. Didelis jų privalumas tai, kad galima derinti su visomis namų sistemomis, palaikyti vandens temperatūrą net ir lauko baseine, prijungti prie saulės elektrinės, derinti su kita šildymo įranga. „Thermia iTec“ šilumos siurbliai oras vanduo efektyvūs net esant -20 laipsnių šalčio.

„Samsung“ tai visiems žinomas savo kokybe prekės ženklas. Šilumos siurbliai „Samsung ClimateHub“ visiškai pateisina gerą vardą. Jų išskirtiniai bruožai:

  • ilgaamžiškumas;

  • ypač taupus energijos režimas;

  • pašildo vandens temperatūrą net iki +65 laipsnių šilumos;

  • geriausias kainos ir kokybės santykis;

  • geriausi šilumos siurbliai COP kategorijoje.

Galima įsigyti monobloką, dviejų dalių arba dviejų dalių su integruotu boileriu „Samsung ClimateHub“ šilumos siurblį.

„Viessmann“ tai vokiečių prekės ženklas, siūlantis geriausius „split“ sistemos šilumos siurblius oras vanduo. Jie pasižymi mažomis eksploatacijos sąnaudomis, pašildo vandenį iki +55 laipsnių temperatūros, atitinkantis EHPA reikalavimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *