Dažniausiai užduodami klausimai apie čerpes

ČerpėsČerpės – viena ilgaamžiškiausių ir patikimiausių stogo dangų, kuriomis dengti stogą rekomenduoja profesionalai ir specialistai. Įvairios įmonės, užsiimančios stogo dangų montavimu čerpėmis, teigia sulaukiančios įvairių klausimų, kuo vienos čerpių rūšys skiriasi nuo kitų, koks yra jų kainų skirtumas, kaip jas prižiūrėti ir pan. Taigi, šiame straipsnyje bus aptariami dažniausiai pateikiami klausimai ir atsakymai į juos.

Vienos populiariausių čerpių rūšių, kuriomis dengiami namų stogai – keramikinės ir betoninės čerpės. Tačiau kuo jos skiriasi ir ar viena čerpių rūšis yra pranašesnė už kitą? Pasak specialistų, betoninės čerpės yra pigesnės nei keramikinės. Tačiau pastarosios sensta visiškai kitaip nei betoninės ir metams bėgant tik gražėja, įgydamos papildomą atspalvį. Abi čerpių rūšys ant namo stogo yra klojamos tokiu pat būdu, tačiau dėl to namų savininkai neturi pergyventi, nes užsisakius čerpes, įmonė imasi ir namo stogo dengimo darbų. Taip pat keramikinės čerpės yra lengvesnės už betonines, bet tinkamos pačioms įvairiausioms stogo konstrukcijoms.

Abiejų rūšių čerpių kainos yra skirtingos, priklausomai nuo tiekėjų ir įmonės. Jeigu neapsisprendžiate, kokios rūšies stogo dangą rinktis, visuomet pasitarkite su profesionalais, užsiimančiais stogo dangų klojimo veikla. Tiesa, kai čerpės yra sujungiamos viena su kita, namo stogas yra paklojamas greičiau negu naudojant visiems įprastas klasikines čerpes.

Kodėl čerpių spalva, kurią galima apžiūrėti parduotuvėje, skiriasi nuo tos, kurią gavau, kai stogo danga buvo nuklota? Atsakymas paprastas, jog dauguma stogo dangų rūšių savo spalvą pakeičia, priklausomai nuo montavime naudojamų medžiagų ir oro sąlygų. Betoninės čerpės pasižymi tuo, jog jų klojimo metu nusėda kreidos sluoksnis. Jis nusiplauna maždaug po metų laiko ir tuomet galite džiaugtis parduotuvėje matyta čerpių spalva.

Daugiau informacijos – https://kreiner.lt/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *