Dantų protezavimo galimybės – auga kasmet

Praradus nuosavus dantis gyvenimas tampa labai sudėtingas. Tai yra visiškai normalu. Sunku ne tik valgyti, tačiau ir šypsotis, labai dažnai skundžiamasi, kad atsirado ir psichologinis diskomfortas, kuris atgraso nuo bendravimo su kitais žmonėmis ir panašiai.

Džiugu, kad yra daug opcijų, kurios šiais laikais prieinamos kiekvienam. Štai dantų protezavimas yra minimas vis dažniau. Mitas, kad po jo dantys neatrodo natūraliai ir kad jie tarnauja trumpai. Šiuo metu protezavimo galimybės yra plačios kaip niekada, labai dažnai lyginamos su inovatyviu implantavimu.

Dantys atrodo natūraliai

Daugeliui žmonių patinka tai, kad dantų protezavimas suteikia galimybę džiaugtis ne tik sveikais, tačiau taip pat ir vizualiai patraukliais dantimis. Labai ilgai buvo sakoma, kad dantų protezai nėra patrauklūs, kad žmogus, kuris yra su dirbtiniais dantimis, matyti. Tačiau technologijos labai ženkliai juda į priekį ir šiuo metu ne tik implantai, tačiau taip pat ir protezai atrodo puikiai bei nežinantys tiesiog nesupras, kad dantys Jūsų burnos ertmėje yra netikri.

Krenta kainos

Nors dantų protezavimas šiuo metu įvardijamas kaip viena geriausių opcijų tokiu atveju, kai norisi atkurti prarastus dantis, tačiau lygiai taip pat džiugu, kad esant tokiam našiam inovatyvumui galima džiaugtis, kad paslaugų kainos krenta. Svarbiausia, kad sumažėjusios kainos tikrai nereiškia, kad kokybė bus blogesnė. Ne, dažniausiai kokybė kaip tik su laiku gerėja, kadangi atsiranda vis daugiau inovacijų, kurios suteikia ir geresnius rezultatus. Tačiau kainos krenta, kadangi didėja konkurencija, o dėl to paslauga tampa prieinama daugeliui, visiems, kuriems jos reikia.

Norisi ilgaamžės kokybės

Dantų protezai yra labai geras pasirinkimas tokiu atveju, kai norisi ilgaamžės kokybės. Nors iki šiol tenka girdėti, kad implantai yra kur kas geriau, tačiau šiuo metu ir protezavimo galimybės yra tokios plačios, kad džiuginančios net ir pačius išrankiausius. Tik reikia rasti gerą kliniką, kurioje darbai atliekami naudojant pačias pažangiausias medžiagas. Tuomet ir rezultatas, esame tikri, kad visomis prasmėmis pranoks jūsų poreikius ilgaamžiškumu bei kitais aspektais.

Nereikia ypatingos priežiūros

Dantų protezai tarnaus visą gyvenimą, tačiau nebus lepūs. Ir tai yra vienas svarbiausių jų privalumų. Tokie dantys leis jums visada šypsotis plačiai bei sveikai, naudotis tomis pačiomis priemonėmis, kurios reikalingos ir įprastiems dantukams. O priežiūros priemonės nėra brangios, tik jas būtina naudoti kasdiena.

Daugiau informacijos apie dantų protezavimą Klaipėdos OC svetainėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *