Buhalteris: asmeninis ar įmonė?

BuhalterijaInovatyvios įmonės vis dažniau samdosi freelance tipo specialistus arba įmones, kurios teikia tam tikras paslaugas. Pavyzdžiui, tokiu atveju, kai reikalingos buhalterinės paslaugos, tada, kai reikalingas socialinių tinklų valdymas ir panašiai. Tiesiog tai kur kas pigesnis, paprastesnis ir greitesnis būdas gauti tas paslaugas, kokios Jums reikalingos.

Šįkart mes apie buhalteriją, kuri yra būtina kiekvienai įmonei nepriklausomai nuo jos dydžio. Jeigu dar nežinote – ar geriausia yra samdyti asmeninį specialistą, ar įmonę – pateiksime kelis privalumus, kurie vienareikšmiškai atsiduria įmonės pusėje, kuri teikia paslaugas online būdu.

1. Pirmiausia – šio tipo paslaugos kainuoja kur kas pigiau. Paprasčiausiai asmeninio buhalterio darbo vietos išlaikymas – ne tik alga, tačiau ir papildomi mokesčiai. Nuo asmeninio buhalterio perėjus prie komandos, specialisto – dažnai sutaupoma net iki kelių šimtų ir gal tūkstančio eurų per mėnesį.

2. Taip pat komandoje, kuri atsakinga už Jūsų įmonės buhalteriją, vyksta nuolatiniai darbai. Tai reiškia, kad jokių atostogų, jokių dekretų – Jumis bus iki galo pasirūpinta. Svarbiausia – be jokių išlygų, nes vieną specialistą laikinai visada gali pavaduoti kitas.

3. Jums nereikia įrengti darbo vietos buhalteriui, kuri taip pat kainuoja nemažai. Juk reikalingas ne tik ergonomiškas stalas, tačiau ir popierius, kitos kanceliarinės priemonės, kurios gali garantuoti, jog darbai bus atliekami našiai, greitai ir svarbiausia, kai reikės specialių dokumentų – jie visada bus po ranka.

4. Nereikia skirti investicijų ir specialisto tobulėjimui, kadangi jis tuo pasirūpins pats. Vėlgi, buhalterija yra ta sfera, kuri reikalauja nuolatinio tobulėjimo ir tuo pačiu žinių atnaujinimo. Tad nuosavu buhalterio siuntimas į kursus – būtinas. Jeigu samdysite įmonę – patys buhalteriai bus atsakingi už savo kvalifikacijos kėlimą.

5. Jeigu Jums svarbu – galite iš komandos rasti tuos buhalterius, kurie Jums tinka. Tiesiog dažniausiai priskiriamas vienas ir jeigu matote, kad sunku su juo rasti kalbą – visada galima šį specialistą be jokio vargo ir be jokių atleidimų pakeisti nauju.

Tokios buhalterinės paslaugos – puikus pasirinkimas tiems, kurie nori gauti profesionalumą, tačiau tikisi, kad jis nebus labai brangus. Galiausiai, tai puiki galimybė vadinti save išmania įmone.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *