Baldai mažam kambarėliui

Baldai namamsPasidairę, kokie yra populiarūs Dubingių baldai, pamatysime, kad pasirinkimas tikrai platus: ir dideliems ištaigingiems interjerams, ir jaukiems, nedideliems stilingams butams. Provincijos gyventojai gali sau leisti statytis didžiulius namus, o paskui svarstyti: kokiais gi baldais juos apstatyti. Kai sostinėje ir kituose didmiesčiuose tenka kovoti už kiekvieną įperkamą kvadratinį metrą, o tuomet sukti galvą, kaip iš ankšto kambariuko padaryti "jaukų, stilingą ir kompaktišką". Štai keletas idėjų, kokiais baldais apstatyti ir įrengti mažas erdves.

Lentynos ir spintos nišose

Ar tai bus kambarėlis, kuriame tik kartais pernakvosite, ar kambarys, kuriame ilgiau įsikursite – visgi reikės pagalvoti apie daiktų laikymo sistemas. Kur patogiausia laikyti daiktus ir kada? Mes dieviname milžiniškas drabužines ir erdvias sekcijas, tačiau kartais baldai patys užima daugiau vietos, nei talpina savyje daiktų. Taigi, siekiant kompaktiškumo, pirmiausia reikėtų pradėti orientuotis į atviro tipo spintas, lentynas, kur nebūtų jokių dekoro elementų, kur nebūtų durų. Tai gali būti tiesiog lentynos, protingai sumontuotos kažkokiose nišose. Arba tai gali būti ir kažkokie kitokie teisingai parinkti variantai. Labai svarbu išnaudoti erdves tokias, apie kurias anksčiau nepagalvodavote kaip apie spintas. Tai gali būti nišos po lova, lentynos labai aukštai, kampinės lentynėlės. Apskritai nišos sienose – tobulas būdas sumontuoti lentynas.

Spintos – lovos

Daug vietos užima dvigulė lova, jeigu dar ji turi kraštus. Tačiau tie kvadratiniai ploto metrai gali būti išnaudoti visai kitaip. Lova gali būti pakelta aukštai. Po ja gali būti spinta. Tai nereiškia, kad lova bus visiškoje palubėje, tačiau ji gali būti bent jau metro aukštyje – ir taip gausite puikią komodą. Taip pat reikia pažiūrėti ir į tai, kad lova neturi turėti kažkokių kraštų. Ji turi būti tiksliai tokio pločio, kokio pločio yra pats čiužinys, taip kambaryje dar labiau padaugės vietos.

Pasieniai palubėje

Aukštai palubėje tikrai reikia kabinti sekcijų tipo spinteles ir lentynas. Tai erdvė, kuri beveik visada lieka neišnaudota, ir čia geras laikas ją išnaudoti bei ten aukštai susidėti savo daiktus. Būsite tikrai patenkinti tokiu sprendimu, nes daiktai turės savo vietas, o kambarys taps erdvesnis bei tvarkingas.

Ko nereikia

Tiesiog metas apie viską pagalvoti sumaniai, atsikratyti stereotipų. Galvoti apie savo daiktus taip, tarsi jie levituotų ore. Tada suprasite, kokių baldų iš tikro reikia, o kokių ne. Kas yra naudinga jūsų mažai erdvei, o kas trukdo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *