5 dalykai, kuriuos reikia žinoti prieš perkant magnetinę šviesos sistemą

Jei kada nors lankėtės namų vakarėlyje ar naktiniame klube, tikriausiai gerai žinote apie stebuklingas neoninių šviesų galias. Niekas taip nepadeda sukurti atmosferos, kaip šiek tiek neono – nuo didžėjų pasirodymų iki pagalbos žmonėms orientuotis aplinkoje. Laimei, šios galios egzistuoja ne tik namuose ir klubuose – jos gali slypėti ir už jūsų durų. Tiesa, yra magnetinių šviesos sistemų, kurios padės įnešti į jūsų namus taip reikalingo ryškumo. Šiame straipsnyje aptarsime viską, ką reikia žinoti prieš perkant magnetinių šviesų sistemą, įskaitant tai, koks tipas jums labiausiai tinka, įvairius kiekvieno varianto privalumus ir trūkumus, taip pat naudingus patarimus, kaip išsirinkti tinkamą jūsų erdvei ir biudžetui. Magnetinė apšvietimo sistema ir rinkos naujienos.

Kaip veikia magnetinės šviesos sistemos?

Apšvietimo sistemaMagnetinės šviesos sistemos viduje yra elektromagnetas, kuris įjungiamas nuotolinio valdymo pulteliu. Elektromagnetas užsifiksuoja ant šviestuvo ir yra pakankamai stiprus, kad išlaikytų šviesą vietoje; tai leidžia nuotolinio valdymo pultui įjungti šviesą, o magnetai lieka užfiksuoti. Kai nuotolinio valdymo pultas neįjungiamas, elektromagnetas atsijungia ir šviestuvus galima nuimti.

Magnetinių šviesos sistemų tipai

– Sieninės sistemos – tai labiausiai paplitusios sistemos. Jos prie sienos jungiamos laidu, o vėliau valdomos nuotolinio valdymo pulteliu arba sieniniu jungikliu. Jos yra maitinamos baterijomis arba maitinimas integruotas į laidą. – Šios sistemos veikia su specialiai luboms pritaikytu magnetinių šviestuvų rinkiniu. Tačiau jas vis tiek galima valdyti nuotolinio valdymo pulteliu arba sieniniu jungikliu. Jos yra maitinamos baterijomis arba maitinimo šaltinis įmontuotas į laidą. – Šios magnetinės šviesos sistemos yra panašios į lubose montuojamas sistemas, tačiau tvirtinamos prie sienos. Jas galima valdyti nuotolinio valdymo pulteliu arba sieniniu jungikliu. Jos maitinamos iš baterijos arba maitinimo laidas yra įmontuotas į laidą. – Lauko sieninės sistemos – šios sistemos skirtos montuoti ant išorinės sienos, dažniausiai ant garažo ar verandos. Jas galima valdyti nuotolinio valdymo pulteliu arba sieniniu jungikliu. Jos maitinamos iš baterijos arba maitinimo laidas yra įmontuotas į laidą. – Belaidis nuotolinio valdymo pultas – šie belaidžiai nuotolinio valdymo pultai skirti naudoti su magnetine šviesos sistema, todėl naudotojai gali valdyti šviesas per atstumą. – Programuojamas valdiklis – jis skirtas valdyti daugiau nei vieną šviesą, pavyzdžiui, koridoriuje arba zonoje, kur reikia kelių šviesų.

Magnetinės ir LED sistemos

Šiose sistemose naudojamas magnetinių ir LED žibintų derinys. Magnetinė sistema leidžia LED lemputes programuoti kaip įprastai, tačiau be maitinimo iš sienos. Dėl to LED lemputės veikia ilgiau ir taupoma elektros energija.

Magnetinės šviesos sistemos privalumai

– Neįtikėtinai veiksminga kuriant ryškią, drąsią atmosferą. – Galima sumontuoti per kelias minutes. – Galima užprogramuoti keisti spalvas ir (arba) mirksėti. – Galima užprogramuoti pagal muziką. – Galima naudoti patalpose ir lauke. – Galima valdyti per atstumą. – Jų eksploatacija yra palyginti pigi. – Atsparūs atmosferos poveikiui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *