Patrauklus maršrutas Kaune

Nuomos paslaugosJeigu švenčių proga sudomino automobilio nuoma Kaune, su tuo išnuomotu automobiliu būtų smagu aplėkti tikrai gražias vietas. Kur keliauti ir ką pamatyti tiek miesto svečiui, tiek vietiniam, norinčiam kitiems aprodyti gražias vietas? Patrauklus maršrutas po Kauną leis su išsinuomota auto aprėpti gražiausias laikinosios sostinės vietas.

Kauno pilis

Lietuvoje ant dviejų rankų pirštų galima suskaičiuoti, kiek turime veikiančių pilių, į kurias galima įeiti. Jeigu dar nebuvote Kauno pilyje – pats laikas su išsinuomotu automobiliu privažiuoti prie pilies, susimokėti už parkavimą, ir pasivaikščioti po pilį. Joje dažnai vyksta renginiai, koncertai, tačiau ne jų metu verta tiesiog nueiti į pilį, aplankyti jos muziejų, pamatyti eksponatus.

Pažaislio vienuolynas

Dar įspūdingesnė architektūra jūsų lauks apsilankius Pažaislio vienuolyne. Čia jau bus kitokio laikmečio architektūra, ir ji bus puošni. Vienuolynui priklauso nemažas pastatų ansamblis, kadangi tai tapę turistiniu objektu, ten galėsite ir atsigerti kavos, suvalgyti pyragaitį.

Kauno marios

Jieug jau su automobiliu atvyksite iki Pažaislio vienuolyno, kuris yra, toli gražu, visai ne miesto centre, tuomet pasiekti Kauno marias nereikš nieko – jūs jau būsite prieplaukoje. Pamatysite, krantinė yra gana ilga ir prieplauka visai įspūdinga. Čia taip pat vasarą vyksta muzikos festivaliai, įvairūs kiti dalykai, leidžiantys žmonėms smagiai praleisti laiką. Jeigu dar nebuvote niekada anksčiau Kauno mariose, neplaukiojote jachta ar kateriu, padarykite tai. Palikite automobilį krante, o patys išsinuomokite ir vandens transportą bei su juo paplaukiokite po šiuos šaunius vandenis. Pamatysite, bus ir adrenalino – pakilus vėjui marių centre bangos supa kone kaip jūroje. Kitame krante – nuostabūs vandens išgraužti smėlėti skardžiai. Su jachta galėtumėte nuplaukti ir iki Rumšiškių, bet tą galbūt padarysite kitą kartą. O kol kas galėsite grįžti atgal, nes ten juk laukia jūsų auto nuoma.

Raudondvario plentas

Išvažiuojant tolyn iš Kauno būtinai pasivažinėsite Raudondvario plentu, aplankysite patį Raudondvarį. Čia yra garsusis kadagių slėnis, kur atsiveria labai gražūs vaizdai. Yra ir dvaras, kuriame, labai neįprastoje aplinkoje, auga augalai, laksto papūgos, o jūs ten galite suvalgyti šventinius pietus bei atsigerti arbatos. Tokioje vietoje ir pats pasijusite kaip grafas.

Kauno senamiestis

Galiausiai, Kauno senamiestyje jūs galbūt ir baigsite savo kelionę. Jeigu kaip tik čia atvažiuosite atiduoti pasiskolintos mašinos. Nepamirškite pasivaikščioti po Parodos kalną, pereiti Laisvės alėja, apeiti Soborą ir pamatyti kitas gražias Senamiesčio ir centro dalis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *