Žolelių magija – natūralūs sveikatos gerinimo būdai

Jaučiatės pervargę, neišsimiegoję ir visiškai neturite jėgų? O galbūt jus kamuoja įvairūs skausmai, turite silpną imunitetą ir dažnai sergate? Neskubėkite į vaistinę, geriau apsilankykite šalia jūsų esančiuose miškuose, plačiuose laukuose ar pievose ir ten paieškokite sveikatai naudingų žolelių.

Ko gero, dažnas iš mūsų, vos pajutęs kokius nors sveikatos sutrikimus, skubame ieškoti padėti galinčių vaistų ir visiškai nesusimąstome, jog kai kurias sveikatos problemas galime išspręsti patys. Medicinoje, didžiąją dalį kai kurių vaistų sudėtinių dalių sudaro gamtoje randami preparatai. Pasitikėdami gamta ir savo turimomis žiniomis, kai kuriuos negalavimus galime išspręsti ir savo jėgomis. Toliau aptarsime lengvus sveikatos sutrikimus, kuriuos galime nesunkiai įveikti naudodami natūralias, gamtoje randamas žoleles.

Galvos skausmai

Galvos skausmų atsiradimą gali lemti daugybė priežasčių. Jis gali kilti dėl rimtesnių sveikatos sutrikimų, tačiau viena iš dažnesnių galvos skausmo priežasčių yra susijusi jūsų kaklo raumenų įtampa. Skaistenių lapų arbata gali padėti nuraminti galvos skausmą, vos tik jam atsiradus. Ji teigiamai veikia jūsų kraujotaką praplėsdama kraujagysles ir sumažindama galvos skausmą.

Jei neturite skaistenių, išbandykite imbiero gydomąsias savybes. Tiesiog įsidėkite į burną nulupto imbiero gabalėlį, jį pakramtykite ir pajausite, kaip jūsų galvos skausmas sumažėjo.

Nerimas ir nemiga

Nerimas ir nemiga yra du labai susiję dalykai. Blogas nakties miegas gali įtakoti prastą savijautą, nuovargį ir kitus sveikatos sutrikimus. Ypatingai, jei jūsų nestumo testas buvo teigiamas ir jūs laukiatės kūdikio, šiuo laikotarpiu nerekomenduojama vartoti miegą gerinančių ir raminamųjų vaistų. Vietoje jų, rinkitės nerimą mažinančias ir miegą gerinančias žoleles – melisas, levandas, valerijoną ar raudonėlius. Paprasčiausias išgertas tokių žolelių arbatos puodelis prieš miegą, sumažins jūsų nervinę įtampą ir galėsite ramiau užmigti. Toks vaistas ne tik nepakenks jūsų sveikatai, tačiau ir sustiprins jūsų nervinę sistemą bei užtikrins geresnį jūsų poilsį.

Toliau skaityti „Žolelių magija – natūralūs sveikatos gerinimo būdai”